1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 E czy Xbox 360 Stingray

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marcin146, Październik 12, 2014.

1. Marcin146

Marcin146 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Przymierzam się do zakupu konsoli. Interesuje mnie pojemność dysku 250gb, dylemat mam jedynie przy wersji konsoli. Elite czy Stingray, czym się od siebie różnią ? Jedna jest awaryjna druga nie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jest tylko jedna wersja E, występująca w dwóch wariantach - z pamięcią 4gb i z dyskiem.

4. Marcin146

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Powiem ci jedno za 700zl u mnie kupisz najnowsza wersje 500gb. Te co podałeś różnią sie głównie obudowa

6. -=DEXTER=-

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Poza tym Elite to była wersja konsol Fat.

7. Marcin146

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    GłĂ˛wnie, tzn ? Czyli podzespołami tez sie ròżnią ? Interesuje mnie jedna rzecz, czym te konsole od siebie sie ròżnią, dokładnie te co podałem w linkach. Mam nadzieję, że teraz dostanę konkretną odpowiedź.

8. DuelosXX

DuelosXX Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    okolice Krakowa
  9. Marcin146

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możliwe że się mylę, nie znam się na tyle dobrze. W takim razie ponawiam pytanie po raz któryś. Czym różnia się konsole od siebie, które podałem w linkach ?

10. ShiLLe

ShiLLe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Obudową, płytą główną i takimi szczegółami, które nie wpływają funkcjonalność konsoli.
    Wersja "E" jest wersją nowszą, którą Microsoft wydał chyba tylko po to aby upchać 360 w pudełko przypominające Xboxa One.
    Pod względem awaryjności nie różnią się niczym, czyli dla zwykłego gracza różnicą jest tylko wielkość/obudowa.

11. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czy przypadkiem w E nie brakuje wtyku analogowego na componnent i vga? To przecież ogromna wada bo nie można grać na monitorze i na niektórych tv (ale to kwestia indywidualna tv) componnent daje lepszy obraz...

12. Marcin146

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze jedno pyanie. Na zdjęciu tego xbox-a od tyłu widać wejście zasilające na jeden "bolec" (lewa strona). W sieci znalazłem fajną ściągę odnośnie rozpoznania rodzaju płyty głównej. Pytanie, jaki model płyty będzie posiadać xbox z takim wejściem ? Czy na pudełku od konsoli jest gdzieś napisana data modelu/wyprodukowania ? W sklepie raczej nie zgodzą się, żeby rozpakować konsole i ją obejrzeć, dlatego też szykam jakiejkolwiek informacji, żeby nie wkopać się w bubel.

Vobis.pl - KONSOLA MICROSOFT XBOX360 500GB + FIFA 15 (N3V-00030)

Tutaj ściąga:

13. -=DEXTER=-

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Będzie to prawdopodobnie płyt główna Winchester. Datę produkcji można odczytać z nr seryjnego

14. Damiano GTi

Damiano GTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Identyczny zestaw kupiłem w środę tyle że w zestawie miałem Headset i 4 miesiące Xbox live Gold. Fife od razu wymieniłem na GTA V ;-) konsola działa bardzo cicho wcześniej miałem ps3 super Slim i tam napęd i wentylator chodził znacznie głośniej. Tylko górna część obudowy przy wlotach jest dosyć ciepła ale to raczej normalne jak ciepło uchodzi.

BOLOLABICH też jest w e Slim wejście do każdego telewizora na av tyle że wejście w konsoli jest w postaci Jacka 3,5.

15. bololabich

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To może być tylko AV bo jack ma 3 styki . gdzie by sie wmieściła reszta?? Więc brak vga i componenta

1 osoba to lubi.
  16. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja jak mialbym kupic X360 to kolejny raz kupilbym Slima ze wzgledu na wyjscie A/V ktore umozliwia podlaczenie kabla Component, VGA, a konsola Super Slim ( E ) nie posiada takiej mozliwosci by podlaczyc Component lub VGA jedyne wyjscie to kabel HDMI dla lepszej jakosci obrazu, takze nie polecam Super Slima ( E ), bo granie na Composite (jack i 3x chinch) mnie nie zadowala (pikseloza).

Konsola Slim jest tak samo malo awaryjna jak i Super Slim.

17. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Tylko kto używa dzisiaj vga? Mój 5cio letni tv ma kilka hdmi a co dopiero te dzisiejsze modele...

18. mlody113a

mlody113a Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Może nie używam VGA bo nie mam takiego wejścia ale używam Component.

19. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja mam kilka konsol i nie mam juz zadnego wolnego wejscia w TV, a wejscie component juz mam rozbudowane na 2 kabelki, musze pomyslec o kolejnym rozdzielaczu pod component :/

20. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Moze lepiej kupić jakiś konkretny sprzęt jak np amplituner? Ja mam wszystko po hdmi łacznie z tunerem i komputerami oraz avermedią.

21. bololabich

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. VGA jest pod monitor i raczej monitory nie maja HDMI co najwyzej DVI i to nie wszystkie..... 2. Na zalezy od tv ale na analogu moze by lepszy obraz... 3. Nie kazdy musi zmieniac TV co 2-3 lata bo i po 10 lat moza uzywac TV jesli sie nie zepsuje :)

Wczytywanie...

Poleć forum