1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 E podłączanie monitora z wejściem D-SUB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Karolc360, Październik 27, 2013.

1. Karolc360

Karolc360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, kupiłem sobie xboxa 360 E... i mam problem z podlaczeniem xboxa do monitora (bez wejscia hdmi oraz bez tunera). Monitor dziala jak należy wszystko ładnie pięknie na nim chodzi tylko ze kupujac kabel hdmi vga narazilem sie na straty, poniewaz nie odtwarza obrazu na monitorze. Moze ten xbox jest przystosowany do oryginalnych kabli po "1000" zł a mnie na to niestac jeszcze do tego gry do chodza ze czasem mam takie mysli zeby go przerobic o ile sie da. Piszcie jakie kable kupic albo przejsciowki czy cos. Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wiesman

wiesman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom
    Nie widziałem kabli za 1000 zł . Spróbuj podpiąć xboxa do tv i zobacz czy masz obraz. Bo to może być wina klocka a nie monitora

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Z xboxem nie działają ani kable ani przejściówki hdmi-vga.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum