1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 E

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jurii, Sierpień 3, 2016.

1. Jurii

Jurii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzień dobry, posiadam Xboxa 360 E Corona z RGH, po ustawieniu Target temp na 70, 67, 67 stopni, do szału doprowadza mnie wentylator, po osiągnięciu przez procesor 70 stopni, raz przyśpiesza, raz zwalnia, co niesamowicie mnie irytuje, siedzę dosyć blisko konsolki i chcąc, nie chcąc słyszę... pozostałe temp. nie przekraczają 65 stopni... w desperacji, ustawiłem obroty wentylatora na sztywno, na 35% i teraz wentylator pracuje równo, cicho...a temp na procesorze dobija do max 67 stopni, nawet w cieplejsze dni, ostatnio w mieszkaniu miałem 26 stopni...pozostałe temp. bez zmian...GPU i Ram, max 64 stopnie a w obudowie 39.5...

Czy może tak zostać, dodam, że podczas grania od czasu do czasu monitoruję temperaturki i na pewno jest ciszej i troszkę chłodniej, niż przy ustawieniu na AUTO...naczytałem się, że nie powinno się ustawiać wentylatora na sztywno bo, się zatrze, czy cuś...ale Chyba 35/40 % to, nie tragedia, prawda ?

THX za odpowiedź.

Pozdrawiam, Juras ;)

Edit :

Jeszcze takie pytanko, jaka temperatura występuje w nie przerobionej konsoli, tutaj mamy możliwość, podkręcenia wentylatora po przeróbce, a jak to jest z konsolą nie przerobioną ? teoretyzując, każda temp. niższa od domyślnie ustawionej przez MS, na nie przerobionej konsoli, jest do zaakceptowania ?

Ostatnia edycja: Sierpień 3, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum