1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBox 360 E20

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Alf1966, Styczeń 7, 2012.

1. Alf1966

Alf1966 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Witam. Wujek przywiózł mi konsole Xboxa 360 samą bez kabli. Postanowiłem sprawdzić czy działa. Wyskoczyły 3 czerwone diody więc sprawdziłem kod błędu wyszło mi 0110 czyli o ile dobrze wyczytałem to błąd E20 pisało, ze to może być spowodowane przez zimno. Wiem, że konsola leżała miesiąc u wujka w garaży, gdzie jest zimno. Więc mam pytanie. Można sobie jakoś z tym poradzić ? I druga sprawa nie wiem jak sprawdzić czy konsola jest na gwarancji. Dostałem czystą konsole bez niczego można to sprawdzić jakoś w internecie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. XboxArcade18

XboxArcade18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Jaka data produkcji? Sprawdź z tyłu konsoli

4. Alf1966

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    2007. Napęd ma dwa białe kabelki więc z tego co wiem to BENQ. Plomba z tego co zauważyłem nie była zdejmowana, więc chyba jest bez przeróbki.

5. XboxArcade18

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Gwarancja na rroda obejmuje 3 lata od daty zakupu jak masz paragon, lub od daty produkcji. Także już dawno sie gwarancja skończyła chyba że była kupiona w 2009 i masz paragon.

6. Alf1966

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Na bank jest z 2007r. A nie da rady tego jakoś naprawić nawet na niedługi czas ? Kiedyś coś czytałem o przykrywaniu kocem czy coś ?

7. XboxArcade18

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Naprawa w serwisie nic więcej... chyba że już chcesz na te pare dni naprawić to poczytaj jest multum sposobów

Wczytywanie...

Poleć forum