1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 e74

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xMixTapex, Maj 28, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. xMixTapex

xMixTapex Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Suwałki
    Witam
    Ile mogę dostać z konsolę xbox 360 ,pad ,zasilacz ,LT 3.0 ,4 .Konsola 2008 rok .Bez bana
    Przegrzewa się Gpu np jak gram w Alice The Madness po kilku minutach grafika jest normalnie wszystko Ok tylko na teksturach pojawiają się czarne kropki .w menu normalnie jest .
    Jak gram w SSX mogę czasami Z 1 H POGRAĆ A CZASAMI Z 15 MIN . Gdy zrestetuje konsolę po tym błędzie pojawia Się ekran z Błędem e74 za każdym razem to samo .
    Ile moge dostac za taka konsolę lub jak mogę ją naprawić . Nigdy z konsolą nie miałem problemów .

2. Lotnik421 Xbox One

3. xMixTapex

xMixTapex Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Suwałki
    up up up

4. slashg

slashg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. Monyo

Monyo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stalowa Wola / Podkarpackie
    stówke? myśle że nie więcej, ogólnie sprzęt raczej nie do uratowania, albo jeśli umiesz rozebrać konsolę to próbuj na części.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum