1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 E76

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dixonek0209, Lipiec 27, 2014.

1. dixonek0209

dixonek0209 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Mam problem, otóż ostatnio podczas burzy spalił mi się router. Myślałem ze tylko on wiec na następny dzień kupiłem nowy i wszystko działa. Ale jakie było moje zdziwienie gdy podłączyłem swoją konsole do sieci. Przy próbie włączenia , miga jedna czerwona dioda, po kilku próbach uruchomienia na ekranie tv dostałem informacje o błędzie E76. Z tego co wyczytałem w sieci jest to spalona karta sieciowa. I tu pytanie. Czy jest sens naprawiać ta konsole i czy wgl da rade coś takiego zrobić. Jeśli tak to ile ta usługa może kosztować? Dodam ze konsola to Premium z 2008 roku. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    da sie naprawić. koszt ok 80-100 zł. w falcona raczej nie opłaca sie już inwestować

1 osoba to lubi.
  4. dixonek0209

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z naklejki z tyłu obudowy konsoli wnioskuję że jest to Jasper. A z tego co mi wiadomo ten model jest chyba mniej awaryjny?
    Sent from my RM-914_eu_poland_302 using Tapatalk

5. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jasper jest najmniej awaryjny z fat'ów, także myślę że warto zainwestować w naprawę, jeżeli konsola dotychczas dzialała bez problemowo ;)

1 osoba to lubi.
  6. dixonek0209

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Niby w tym roku stuknie już jej 6 lat ale nigdy nie było z nią problemów :) Jeszcze jedno pytanie, czy w serwisie da rade zrobić "konserwację?" konsoli? Chodzi o wymianę past i ogólne przeczyszczenie jej od środka z brudu.

7. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zapytaj ale raczej nie powinno byc z tym problemu.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum