1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 Elite 1,5 miesieczny 3 lata gwarancji przerobiony gry kabel vga!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Wretched, Listopad 5, 2009.

1. Wretched

Wretched Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Inowrocław
    Ze troche kryzys dopada to musze sprzedac mojego xboxa,zanabylem go jakos w polowie wrzesnia i w sumie wiecej lezy i sie kurzy niz mam czas zeby na nim po*********** a gierek sie troche zebralo .

Konsola jest w wersji elite z dyskiem 120gb i bezprzewodowym padem,jest przerobiona iextreme 1.6 przez co mozna grac na xbl bez problemu uzywajac piratow.Kompletne okablowanie ble ble ble papiery karton itd

Do konsoli dodaje tez kabel VGA bigben (kosztowal 90zl) umozliwia podlaczenie xboxa do monitora lcd albo starego crt i juz mozna cieszyc sie HD.

Do calego zestawu dolaczam kilka gier legalnych inaczej min.

-operation flashpoint 2
    -devil may cry 4
    -resident evil 5
    -gears of war 2
    -ace combat 6
    i jeszcze inne ktorych niepamietam teraz.

Cena to 900zl za calosc plus wysylka!Jak ktos powaznie zainteresowany to porobie zdjecia,tylko nie wiem czy jest sens bo konsola wyglada jak kazda inna

A jak nikt nie bedzie chetny to w pon laduja ja na allegro od 899zl

Wczytywanie...

Poleć forum