1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Elite 120 GB vs Xbox Slim 4 GB

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez FBBoard, Styczeń 24, 2013.

1. FBBoard

FBBoard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, mam pytanie: Co jest lepsze Xbox 360 Elite 120 gb vs Xbox slim 4 gb, mam ograniczone fundusze niestety i musze wybierac miedzy elite 120 gb a slimem 4 gb. Ja Xboxa na pewno będę przerabiał i nie wiem co lepsze, moim zdaniem chyba elite bo ma 120 gb a niestety slim tylko 4 gb :( I jeszcze jedno pytanie: Czy ten ,, dash,, jest dobry ? DASH : 2.0.16202.0 . I jedno pytanie jeszcze: Jak nagrywać gry demo ? Chyba najlepiej na płytkę albo na pendrive, za odpowiedz bardzo bardzo dziękuje :stung: Możecie też pisać na gg: 43324348

A i jakbym wyrwal okazje na slima 250 gb to co lepsze do przerobki ? Xbox 360 elite czy slim 250 gb ? I sorry za tyle pytan ale jestem ,,zielony,, :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    faty przerobisz wszystkie jak chcesz kupić to zawsze z płytą główną jasper najpewniejsza(fat jest głośniejszy dużo od slima cena około 450zl z dyskiem około 500zl). Co do slimów praktycznie się nie psuja są ciche ładniejsze (przeróbka tylko te przed sierpniem 2011 lt)cena od 500zl a dysk można dokupić w pózniej , sama konsola może lekko chodzić długo bez dysku laser na dobrych płytach długo wytrzyma. I do xbox bardzo zalecane jest najnowsze lt 3.0 i nagrywarka liteon ihas seria b z wgranym lt max(okolo 80zl) i możesz nawet na xbox live grać.

4. FBBoard

FBBoard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Xbox 360 Elite 120 GB vs Xbox Slim 4 GB

Kurcze, jak to jest z tymi gb dyskami? Na co te gb sa przeznaczone ?Bo np. Forza Horizon zajmuje 6 gb (strzelam nie wiem ile zajmuje ) i mam ja na plycie to co zjada ten dysk ? Same savy z gier czy co ? Niestety nie ogarniam tych spraw, a i na xbox live nie potrzebuje grac :) I co jeat drozsze w
    przerobce slim czy elite i gdzies jaka cena okolo przerobki, dzieki ziomek za odpowiedz i z gory dzieki za odp na te pytania :-D Jakbym wybral slima to na jaka date patrzec zeby dalo sie na lajcie przerobic

Wystukane z Neo V za pomocą tapatalk 2

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    takie 60gb ci starczy tak naprawde(ale większy do lepszy)na dysku możesz trzymać dcl,zgrywać całą gre (instalacja na dysk i laser dłużej wytrzymuje ale oczywiście płyta w napędzie).
    fatki już od 30zl przeróbka (dużo osób z forum ci to zrobi) slim jakoś od 100zl (mowa o lt) . slim na lt najlepiej przed sierpniem 2011 tym bardziej w tył tym większa pewność ,że przerabialna. Są wyjątki w slim ,że w data w przód są przerabialne napędy. Pełno konsol gotowych z lt na forum i allegro i z gwarancja raczej cieżko chociaż znajdziesz an forum ludzi co sprzedają z lt 3.0 prawie nowe z swoją gwarancja. A na dysk gre możesz instalować ale nie musisz i ci 4gb starczy na save w przypadku slim i 512mb w przypadku jasper. (np bf3 wymaga dysku do tekstur hd i medal of honor)

6. FBBoard

FBBoard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

ja 512 mb na pewno nie wezme :p A mozesz jeszcze powiedziec ile zajmuje save z byle jakiej gry ?

7. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    nawet nie ma tych 512 bo dane systemowe zabierają wiekszość więc masz z 312mb(pamieć konsoli to jest)save niektóre potrafią po 1mb-50mb zależy co ma być .replay z gry to już więcej zajmuje lub dokupić 8gb pamieci pendrive i napewno styknie jak nie masz zbyt dużo kasy. elite 120gb jasper też ci styknie.

8. FBBoard

FBBoard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Granica cenowa to tak do 560 zlotych, a czy jest duza roznica miedzy jasperem a zwyklym xboxem ?

9. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    elite chyba jasper od 500zl już kupisz . slima bez dysku tak samo za tyle powineś dać rade kupić.(zestawy)
    edit masz na myśli płyte inną niż jasper? inne falcony xeony itd omijaj bo ci się to popsuje i kasa w bloto.

10. FBBoard

FBBoard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ok to bede polowal na xbox 360 Elite 120.gb Jasper .Bardzo ci dziekuje za odpowiedzi :)

11. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ja był raczej za slim mimo braku dysku fat są głośne dosyć:) dysk to około 150zl jakoś:) ale elite też ci styknie. lub fat jasper z dyskiem 120gb jak wolisz:)

12. FBBoard

FBBoard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

hmmm boje sie o to 4 gb w slimie niestety a ze glosno chodzi mi to nie przeszkadza ;d A i ostatnie glupie pytanie:Czy elite jasper bedzie tez tak samo wspierany jak slim ?

aaa i czy jest duza roznica miedzy arcade a elite jasperem i czy arcade bedzie tez tak samo wspierany jak wyzej wymienione wersje ?

13. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    to jest obojetne ogólnie dashboard(system xboxa jest spierany) na obie to nie ma znaczenia co do tego.

Wczytywanie...

Poleć forum