1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 Elite 120 GB.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ixboxowiec, Styczeń 5, 2014.

1. ixboxowiec

ixboxowiec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy opłaca mi się kupić tą konsole XBOX 360 ELITE 120GB PAD NOWA NAJTANIEJ (3857803751) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Mam zamiar ją kupić ponieważ to najtańszy xbox jakiego znalazłem z dyskiem większym niż 4gb jak w slim ,mój limit to 700 zł więc czy na moim miejscu kupilibyście tą konsole . PS Możliwa jest tylko płatność z góry i sprzedawca nie podał numeru więc jak mam się z nim skontaktować ? Boje się że mnie oszuka więc proszę o poradę,będę bardzo wdzięczny.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie opłaca się. Nie wiadomo czy to jest jasper, być może coś starszego np. falcon.
    Za taką cenę to szukaj slimki. Jak jesteś cierpliwy i będziesz dokładnie szukał to znajdziesz z dyskiem za dobrą cenę.

4. Antarktis

Antarktis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom
    2 dni temu u nas na giełdzie była slimka 250 za 650zł tak więc bądź cierpliwy. Powodzenia

Patykiem pisane na laptopie.

Wczytywanie...

Poleć forum