1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 ELITE 120GB Jasper + 2 pady + gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Nesta, Marzec 30, 2014.

1. Nesta

Nesta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Idealny xbox w idealnym stanie!
    Witam, mam na sprzedaż Xboxa 360 Elite na płycie Jasper ( bezawaryjnej ) nie grzeje sie, cicho chodzi.
    Posiada wyjście HDMI. Konsola nie jest przerobiona, konsola nie banowana, wgrany nowy dash.
    W skład zestawu wchodzi : Konsola Xbox 360 Elite ( czarna / Jasper)
    2x Pad bezprzewodowy (czarny i biały)
    Kabel HDMI WZMOCNIONY I POZŁACANY (80zł w MEDIA MARKT!!)
    Dysk 120GB
    Zasilacz
    Pudełko
    Gry pudełkowe:
    halo
    halo wars
    fifa 12
    gta 4
    fifa street 3
    nba 10
    fight night round 3
    army of two
    mirror's edge
    REWELACYJNE GRY GWARANTOWANE DŁUGIE GODZINY ZABAWY
    - Czekam na propozycje, konsola jest naprawde w świetnym stanie, niemalże idealnym, sam bym ją zostawił jednak czeka mnie wyjazd na dłuższy czas i muszę się jej pozbyć, może pracować bardzo długo. Mailem mogę przesłać więcej zdjęć! :) Przemek Odbiór osobisty: Warszawa Praga Płd.
    kontakt: lu.przemek@gmail.com 797474633 nie wysyłam za pobraniem cena do małej negocjacji
    http://tablica.pl/oferta/xbox-360-elite-120gb-jasper-2-pady-gry-CID99-ID5tB5F.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nesta

Nesta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Podbijam, cały czas aktualne:)

Wczytywanie...

Poleć forum