1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Elite 120GB JASPER

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lockerek, Styczeń 4, 2014.

1. lockerek

lockerek Banned

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok, Poland, Poland
    Witam
    Do sprzedania mam konsole Xbox 360 Elite 120 GB Jasper wraz z okablowaniem,oprócz kabla HDMi,ale jest złączka żeby można było podpiąć do zwyklego monitora.
    Rok produkcji 2009-09-09 a konsola była kupiona w 2010 w MediaMarkt.Konsola posiada LT 3.0.Konsola nie była katowana przez kilkanascie godzin, gralo sie tylko sporadycznie.
    Gry w te co grałem zawsze instalowalem na dysku,więc też nie katowałem nośnika.

W zestawie:
    okablowanie
    konsola
    1pad
    gry(kilka dziesiąt)
    audio mixer steelseries (na słuchawkach mozna grać po podlączeniu do monitora/tv/glosnikow)
    oryginalne pudełko

Sprzedaż tylko na allegro
    Cena 550-600 zl
    Dla zainteresowanych wyśle fotki

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    hej, zrób jak możesz listę tytułów i jakbyś mógł to wrzuć zdjęcia.
    gry rzecz jasna są nagrane ? bo nie sądzę że kilkadziesiąt gierek za 600,- ;)

4. lockerek

lockerek Banned

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok, Poland, Poland
    gry oczywiscie na plytkach verbatim lub platinum
    UFC, gta 5, gta 4,wiedzmin 2,deus ex human revolution,far cry 3,assasin creed 3,battlefield 3,pes 13,fifa 13,fifa 12,fifa 11,splinter cell bl,silent hill hd collection,silent hill downpour,dishonored,metro last light itp
    3 paki plytek mam zapelnione
    pozniej wrzuce zdjecia konsolki

Wczytywanie...

Poleć forum