1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Elite 120gb + mnóstwo gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kymel, Czerwiec 12, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kymel

Kymel Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam serdecznie!
    Do sprzedania mam konsolę Xbox 360 Elite 120gb, rocznik 2009. Nigdy nie była uszkodzona ani serwisowana. RGH na czipie matrix + flash napędu LT+ 3.0. Dashboard: FSD 2.2 rev 1072. Konsola jest zbanowana przez M$. Jedyna forma grania online to poprzez usługę XLink Kai.

Na dysku konsoli są następujące gry (kilku nie wymieniłem):
    3 on 3 NHL Arcade, A World of Keflings, Bastion, Beyond Good & Evil HD, Bomberman Battlefest, Braid, Castle Crashers + DLC, Comic Jumper, Darwinia+, Defense Grid, Greed Corp, Hydro Thunder Hurricane + DLC, Lara Croft and the Guardian of Light + DLC, Ms. Splosion Man, Outrun Online Arcade, Pinball FX2 ze wszystkimi stołami, Rockstar Table Tennis, Sega Rally Online Arcade, Splosion Man, Toy Soldiers, Trials Evolution + DLC + 1000 tras, Vigilante 8 Arcade.

Dodatkowo oryginalne gry pudełkowe:
    Halo Reach, Blur, Red Dead Redemption, Gears of War 3, Forza Motorsport 4 (bez książki), Forza Motorsport 3, Viva Pinata, Project Gotham Racing 3, Kameo

Oprócz konsoli w skład zestawu wchodzi:
    - Oryginalny zasilacz + okablowanie (kabel component + headset itp.)
    - 2 bezprzewodowe pady. Jeden z nich jest uszkodzony (nie działa LB).
    - Płaski kabel component (możesz wtedy podłączyć zarówno kabel hdmi jak i component)
    - Kabel component -> vga + audio

Dodatkowo:
    Kierownica Logitech DriveFX. W stanie bardzo dobrym. Używana z 5 razy.

Cena do uzgodnienia, ale nie mniej niż 1000zł za całość + koszty wysyłki. Kierownicę mogę sprzedać oddzielnie jeżeli ktoś będzie zainteresowany. W przypadku zakupu konsoli wraz z kierownicą wysyłam 2 paczki kurierem jednak płacisz tylko za jedną.
    Nie sprzedaję oddzielnie gier. Mogę wystawić konsolę na Allegro. Zdjęcia są dostępne dla zainteresowanych.

Kontakt poprzez PW.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. david260784

david260784 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    GoleniĂłw, Poland
    ile za Forza Motorsport 4??

4. Kymel

Kymel Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    955
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Uwielbiam banować takie oferty w których jest wszystko czarno na białym :)
    mistrzu, na forum jest zakazany handel kopiami zapasowymi.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum