1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Elite 120gb + mnóstwo gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kymel, Czerwiec 12, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kymel

Kymel Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam serdecznie!
    Do sprzedania mam konsolę Xbox 360 Elite 120gb, rocznik 2009. Nigdy nie była uszkodzona ani serwisowana. RGH na czipie matrix + flash napędu LT+ 3.0. Dashboard: FSD 2.2 rev 1072. Konsola jest zbanowana przez M$. Jedyna forma grania online to poprzez usługę XLink Kai.

Na dysku konsoli są następujące gry (kilku nie wymieniłem):
    3 on 3 NHL Arcade, A World of Keflings, Bastion, Beyond Good & Evil HD, Bomberman Battlefest, Braid, Castle Crashers + DLC, Comic Jumper, Darwinia+, Defense Grid, Greed Corp, Hydro Thunder Hurricane + DLC, Lara Croft and the Guardian of Light + DLC, Ms. Splosion Man, Outrun Online Arcade, Pinball FX2 ze wszystkimi stołami, Rockstar Table Tennis, Sega Rally Online Arcade, Splosion Man, Toy Soldiers, Trials Evolution + DLC + 1000 tras, Vigilante 8 Arcade.

Dodatkowo oryginalne gry pudełkowe:
    Halo Reach, Blur, Red Dead Redemption, Gears of War 3, Forza Motorsport 4 (bez książki), Forza Motorsport 3, Viva Pinata, Project Gotham Racing 3, Kameo

Oprócz konsoli w skład zestawu wchodzi:
    - Oryginalny zasilacz + okablowanie (kabel component + headset itp.)
    - 2 bezprzewodowe pady. Jeden z nich jest uszkodzony (nie działa LB).
    - Płaski kabel component (możesz wtedy podłączyć zarówno kabel hdmi jak i component)
    - Kabel component -> vga + audio

Dodatkowo:
    Kierownica Logitech DriveFX. W stanie bardzo dobrym. Używana z 5 razy.

Cena do uzgodnienia, ale nie mniej niż 1000zł za całość + koszty wysyłki. Kierownicę mogę sprzedać oddzielnie jeżeli ktoś będzie zainteresowany. W przypadku zakupu konsoli wraz z kierownicą wysyłam 2 paczki kurierem jednak płacisz tylko za jedną.
    Nie sprzedaję oddzielnie gier. Mogę wystawić konsolę na Allegro. Zdjęcia są dostępne dla zainteresowanych.

Kontakt poprzez PW.

2. Lotnik421 Xbox One

3. david260784

david260784 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    GoleniĂłw, Poland
    ile za Forza Motorsport 4??

4. Kymel

Kymel Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Uwielbiam banować takie oferty w których jest wszystko czarno na białym :)
    mistrzu, na forum jest zakazany handel kopiami zapasowymi.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum