1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Elite 120GB POMOC

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sluper, Grudzień 6, 2011.

1. Sluper

Sluper Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Mam możliwość kupienia xboxa 360 elite (Jesper) za około 500zł. Konsola jest przerobiona, soft 13499 LT+ 1,92.
    Czy może mi ktoś powiedzieć, bo jestem laikiem w tych sprawach, czy jeśli chciałbym grać przez neta (oczywiście na oryginalnych płytach) co
    musiałbym zrobić ? Osoba która mi oferuje tą konsole twierdzi, że wystarczy aktualizacja softu. Dodam, że konsola jest czysta i nigdy nie dostała bana.
    Jak wygląda sprawa odnośnie internetu czy można poprzez konsole wejść np. na zwykłą przeglądarkę typu onet, wp czy youtbue.
    Jaki jest ewentualny koszt zrobienia konsoli tak aby była możliwość gry przez internet. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Chcesz grać na oryginałach to powracasz do oryginalnego firmware sprzed flasha, kupujesz oryginał i grasz:D

Wczytywanie...

Poleć forum