1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Elite 2 pady + gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez CuxPL, Listopad 27, 2012.

1. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    [​IMG]Na sprzedaż posiadam konsole Xbox 360 Elite (2009.08.21) wersja Jasper. Konsola sporadycznie używana ze względu na wykonywany zawód. Wbilem na niej zaledwie około 1000 gs.Konsole posiadam od września, napęd czyta bardzo dobrze.Najnowszy dash, sprzedaje ze względu kupna siłowni. W zestawie: Konsola,pudło,dwa pady,dysk 120gb,headset,kabel tv,zasilacz,gta iv i gta lcs , forza 2 i 3 i pes 2009. Cena jaka mnie interesuje to 450 zł

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ethernet

Ethernet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Xbox 360 Elite 2 pady + gry

świetna oferta, jakbym sam nie zamierzał zacząć ćwiczyć to oddał bym swoją siłownie :-D jak jeszcze za miesiąc ją będziesz miał i sprzedawał (napewno ktoś już kupi :-\) to ją od Ciebie wezmę :-D

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

4. adam458

adam458 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    chełmek
    Odp: Xbox 360 Elite 2 pady + gry

Rezerwacja pw w skrzynce

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2