1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 Elite 2008r.

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Generic, Listopad 24, 2014.

1. Generic

Generic Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Mam okazję kupić od znajomego Xboxa 360 Elite z 2008 roku za 300zł. Kupił go na eybau używanego przez kilka miesięcy, następnie sam korzystał z niego przez pół roku po czym schował do szafy. Konsola jest w dobrym stanie, uszanowana. Nie jest przerobiona i osoba korzystająca z niej grała średnio dwie godziny dziennie. Parametry jakie są na zasilaczu: 14.2A 175W (nie odróżniam za bardzo wersji po tych danych, więc jakby ktoś mógł mi poddać to bardzo bym prosił). Konsola nie przegrzewa się i wszystko jak mówił działa dobrze. Po 2 godzinnym graniu robi się ciepły. Mam możliwość sprawdzenia go jak działa itd.

Chciałbym abyście doradzili mi czy warto go kupić. Trochę się boję bo wydałem kiedyś 400zł na Xboxa 360 - Biały falcon, który po miesiącu złapał RRoda i teraz chciałbym mieć pewność że wszystko będzie w porządku. Jeśli trzeba więcej informacji to mogę bez problemu podać.

Z góry dziękuję i czekam na wypowiedzi. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jenerał

Jenerał Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Według zasilacza jest to Falcon.

4. Generic

Generic Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Jenerał

Jenerał Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak. Lepiej kupić jaspera lub slima.Przynajmniej będziesz miał pewność że nic się nie zepsuje.

Wczytywanie...

Poleć forum