1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 elite błąd E65 Wielki problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez speedi93, Lipiec 23, 2010.

1. speedi93

speedi93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jelenia Góra/Jeżów Sudecki
    Witam wszystkich forumowiczów... ;)

Otóż mam taki problem :
    Dostałem od kumpla xbox'a 360 Elite który według Niego nie działa, gdy podłączyłem konsolkę i ją włączyłem wyskoczył błąd E65:mad:, wylączyłem ją i włączyłem od nowa i konsolka sie uruchomiła:yeye:, ale jak wciskam przycisk od wysuwania tacki to tacka się nie wysuwa:mad:, raz mi się wysunęła ale już nie chciala sie wsunąć... Jak rozebrałem napęd(Lete-On) i włożylem do niego płytę to płytę ładnie odczytało... jak można naprawić ten błąd E65??

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Napęd był przerabiany?

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    cos z elektronika napedu. nalezaloby zrobic flash ponownie. jak to nie pomoze to wymiana napedu. jesli i to nic nie da to uszkodzony southbridge.

5. Marian112

Marian112 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    E64, E65, E66 błąd napędu Dvd

najwyraźniej coś maż na napędem nie tak albo źle przerobiony albo zużył się proponuje zakupić nowy i zgrać klucz napędu :}
    powinno to pomóc :}

6. speedi93

speedi93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jelenia Góra/Jeżów Sudecki
    Właśnie niewiem czy przerobiony bo kumpel nie powiedział a niemam się jak z Nim skontaktować... ale wcześniej normalnie na nim grał i pewnego dnia wyskoczył mu błąd E65 i juz tacka sie wysunąć nie chciala... ale jak sie xbox włączy a mu "wepchne" oryginalną plyte to działa..

Wczytywanie...

Poleć forum