1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Elite Falcon

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MTTy2k, Czerwiec 20, 2010.

1. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Do sprzedania mam Elitke, w świetnym stanie, konsola była szanowana.

W skład zestawu wchodzi:
    - Konsola Elite - Falcon, z pierwszym LiteOnem, przerobiona Ixtreme 1.5 nie podłączana do sieci po fali więc niby nie zbanowana, ale jak dzwoniłem na infolinię to pani poinformowała mnie że nie mam już gwarancji :D ale nie chcę wprowadzić klienta w błąd więc sprzedaje jako zbanowaną.
    - 1x Pad
    - dysk 120 GB
    - całe okablowanie (HDMI, LAN, A/V, przejściówka)
    - headset
    - książeczki, instrukcje itp

Sprzedaje tylko cały zestaw razem, nie ma możliwości kupna konsoli np. bez dysku, jest możliwość wystawienia na allegro, co do ceny to propozycje proszę na pw lub w temacie :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Cena jaka mnie interesuje za ten zestaw to 600 zł

Wczytywanie...

Poleć forum