1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Elite Falcon

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rafik14, Grudzień 10, 2011.

1. rafik14

rafik14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik, Poland
    Witam. Przymierzam się do kupna xboxa 360 za około 600 zł. Znalazłem bardzo fajnego Elite z płytą główną Falcon. Możecie ocenić czy się opłaca i czy wszystko jest tu raczej uczciwie bez oszustw ? A co z płytą główną Falcon. Przegrzewa się tak jak Zephyr czy Xenon? Nie chce wywalać na rroda. Więc prosze powiedzieć jak jest z tym Falconem i rrodem.Aa i jeszcze jedno przerabiałbym tą konsole, więc chodzi tu o przegrzewanie. Pozdrawiam OKAZJA! XBOX 360 ELITE 120GB+FALCON+PAD BEZPR !!! (1989439595) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Falcon się przegrzewa, chociaż niejednym chodzi 2 lata i nic nie ma rroda itp... Ja już bierzesz to bierz elitke z Jasperem albo slima

4. Littbarski

Littbarski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    UK
    Za te pieniądze spokojnie kupisz Jaspera, a jak dobrze poszukasz, to może i slima. Co prawda Falcony nie są aż tak awaryjne jak Xenony, ale po co ryzykować, skoro można mieć Jaspera?

5. rafik14

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik, Poland
    No własnie nie umiem znalejść Elite Jasper. Szukałem to min 700 zł. Znalazłem raz Elite Jasper to był zasilacz 203w...A tak to zostaje tylko Arcade Jasper

6. Littbarski

Littbarski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    UK
  7. rafik14

Polubienia:
    0