1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Elite (Jasper) 120GB - Kilka problemów

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez alcaic, Czerwiec 16, 2011.

1. alcaic

alcaic Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Dwa dni temu wszedłem w posiadanie w.w konsoli. Została ona wyprodukowana 13.01.2009r. Jestem jej trzecim właścicielem. Ogólnie konsola sprawia się dobrze, lecz występuje w niej kilka irytujących błędów i usterek , a mianowicie:

- nie mogę włączyć konsoli na głównym przycisku Power
    - niekiedy w tymże przycisku nie święcą się diody (ani dioda główna, ani te dotyczące padów, nawet gdy są podłączone)
    - nie mogę wyłączyć konsoli na w.w buttonie
    - gdy wyłączam konsolę na padzie, ta uruchamia się samoczynnie niemal od razu
    - nie wyłapuje pada(tylko w grach) , który jest podłączony jako drugi (ale tylko czasami)
    - raz się ścięła
    - bywało tak, że gdy konsola już się wyłączyła, aby ją włączyć musiałem przycisnąć przycisk od wysuwania napędu

Dodatkowo podaję linka do aukcji, na której kupiłem konsolę:

__ XBOX 360 _ ELITE _ LIMITED RED _ 2 PADY + GRY_ (1654818522) - Aukcje internetowe Allegro

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZeneQr

ZeneQr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Elo wtrące swoje trzy grosze;p
    ja poleciłem koledze to forum:) jak dotąd okazywało się bardzo pomocne:) za co dziękuję;)
    Ja i kolega kupiliśmy w tym samym nasze wymarzone konsole:) no i kolega nękają problemy:)
    NIE ZAWIEDŹCIE GO!!!:) on na was liczy;p

pozdrawiam

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    45ZŁ Naprawię ci konsolę uszkodzony masz moduł od łączności

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jest trzecim właścicielem, poprzedni pewnie nie oszczędzali konsoli. Jak się kupuje używane rzeczy, to trzeba się z tym liczyć, że na aukcjach nie zawsze wszystko jest napisane. Skoro sprzedający napisał, że konsola jest prawie idealna to należy się zwrócić z tym do niego.

ale widzę, że ktoś jednak wie jak ci pomóc :D

6. Shparag

Shparag Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Redmond
    no i chyba przeplaciłes troche(moje zdanie) lepiej było wziasc slimke 4gb w tej cenie heheh albo nawet cos innego a czesci dokupic :p wiem ze nie wnosze nic do tematu ale to fakt ze moduł rf pewnie jest *******niety a to ze sie scieła to czasem ma prawo w koncu to sprzet z microsoftu

7. alcaic

alcaic Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ponownie. Chciałbym troszeczkę zaktualizować ten temat oraz problemy, które wymieniłem na samym jego początku.

Mianowicie, prawie wszystkie problemy zniknęły jak ręką odjął. Napisałem "prawie", ponieważ pozostał jeden, ten najbardziej mnie dręczący, tj. samoczynne włączanie się konsoli po jej wyłączeniu na padzie (a teraz także na działającym już przycisku Power). Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co jest owej usterki (a może błędu) przyczyną ? I jak ową "leczyć" ?

Dodatkowo chciałbym dopisać jeszcze jedną usterkę (błąd?) prawdopodobnie związaną z tą opisaną powyżej. Mam na myśli samoistne i natychmiastowe włączanie się konsoli zaraz po podłączeniu jej do prądu. Nie powinno być tak, że konsola po podłączeniu jej do prądu nadal winna być wyłączona do momentu jej włączenia przez użytkownika ? Cóż z tym fantem zrobić ?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Pozdrawiam

Kuba

Wczytywanie...

Poleć forum