1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Elite Jasper 250 gb 2x pad Super Gratis

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fizia666, Czerwiec 2, 2010.

1. fizia666

fizia666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Do sprzedania mam prawie nową konsolę Xbox 360 w wersji Elite Jasper z grą Forza motorsport 3 oraz dwoma padami.
    Konsola jest prawie nowa, używana nie cały tydzień mało intensywnie, sprzedaję ponieważ nie stać mnie na gry do niej i chcę kupić sobie prawo jazdy.
    Do gry dołączony jest specjalny kod, dzięki któremu za darmo możemy pobrać dodatkowe auta i trasy.
    Kod został już wykorzystany, wszystkie dodatkowe trasy i auta są pobrane na dysk.
    Z dodatku może korzystać bez ograniczeń, każdy zalogowany profil.
    Duży dysk 250 GB już nie ogranicza, możemy instalować gry, dodatki, wrzucać muzykę.
    Jest to kompletny zestaw.

Myślę, że opłaca się kupić, ponieważ konsola jest prawie nowa i kosztuje 1000 zł fabrycznie nowa kosztuje około 1400zł dopłacać tyle pieniędzy w sumie za nic? Do tego dodaję gry o wartości ok 200 zł.

Konsola Xbox 360 Elite Jasper z limitowanej edycji i wyjściem HDMI,

- Oryginalna gra FORZA 3,

- Dysk twardy 250 GB,

- Dwa bezprzewodowe pady wraz z kompletem baterii (AA), (czarne)

- Zestaw słuchawkowy z mikrofonem, (headset)

- 2 x Miesięczny abonament Xbox-LIVE Gold, (zakładając nowe konto)

- Kabel Composite (do każdego TV),

- Kabel sieciowy,

- Zasilacz,

- Instrukcja obsługi wielojęzyczna

Super Gratisy !!!

Gratisami do zestawu jest 5 super gier:

- Gears Of War
    - Gears OF War 2 – nie sprawne ale dodaję może coś się uda z tą grą zrobić.
    - GTA 4
    - Bioschock (edycja kolekcjonerska)
    - Fifa 09

Wszelkie Pytania Pw lub pod numerem gg 4748313

Wczytywanie...

Poleć forum