1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Elite Jasper ~650zł CZ-WA

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kichu93, Styczeń 7, 2011.

1. kichu93

kichu93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, kupię xboxa 360 elite jasper - i tylko jasper, cały komplet oczywiście - pady kable, dysk i te sprawy za ~650zł , może być TROCHĘ więcej. Nie mówcie mi że nie da się kupić za tyle, bo wiem że się da, mój kumpel jak i wiele osób za tyle kupiło swojego jaspera elite ;) Nie potrzebuje do niego gier( nie muszę wchodzić w zestaw aczkolwiek mile widziane, również przerobione ( jak przerobione to fajnie by było mieć klucz napędu)) . Ważne żeby nie była uszkodzona, rrody , bany itp od razu odpadają, ma być 100% sprawna. No i rzecz najważniejsza, xboxa chcę kupić od kogoś kto mieszka na terenie częstochowy i najbliższych okolic. Po prostu nie chce się bawić w przelewy, wysyłki i te sprawy, szczerze mówiąc zawsze boje się przelewać większe ilości $$. Na allegro kupię z przesyłką w ostateczności

Edit

Mogę zapłacić trochę więcej jeśli ktoś będzie miał przerobionego najnowszym flashem oraz dołoży dobry ( microsoft, bigben, ew. hama) kabel vga . trochę ~755zł

2. Lotnik421 Xbox One

3. kichu93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wzrosły fundusze, mogę dać 700zł za samą konsolę + pad, dysk, kable, zasilacz i wszystko co jest od początku w zestawie. Jak wspomniałem może być przerobiona(wtedy jakiś klucz napędu) lub nieprzerobiona, mogę dopłacić trochę za drugiego pada, PORZĄDNY kabel VGA. Mile widziana bez gier, bo one tylko cene podwyższają , a mogę pożyczyć sobie je od kumpli ;)

4. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    witaj, odezwij sie do mnie na gg napewno sie dogadamy 4234814

5. henryfox

henryfox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam elite jasper w org opakowaniu 250 dysk przerobiona na gwarancji do marca 17 gier 1 pad cale okablowanie moje gg 2426796 800 zl przejazdzam jutro czyli 12 01 2011 przez czestochowe

6. kichu93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Raczej wolałbym 120gb (tańszy) :)

Edit
    Byłem dzisiaj w komisie i niestety pech chciał że sprzątnęli mi praktycznie z przed nosa rocznego elite za 699zł... Także pisać dalej propozycje, TYLKO z Częstochowy i okolic(do 20km) i TYLKO Elite Jasper !!

7. kichu93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nieaktualne

Wczytywanie...

Poleć forum