1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 elite jasper rgh, lt 2.0, 500gb

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bartibarti, Sierpień 8, 2014.

1. bartibarti

bartibarti Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, mam do zaoferowania konsole jw. XBOX 360 ELITE JASPER RGH, LT 2.0, 500GB. Konsola jest w 100% sprawna oraz bezawaryjna, posiada najnowsze oprogramowanie które umożliwia granie w najnowsze oraz w nadchodzące tytuły. Konsola świetnie się sprawuję i nie ma z nią żadnych problemów.

W skład zestawu wchodzą:
    - Konsola Xbox 360 Elite Jasper z czipem RGH (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi, a jeśli nie proszę o kontakt, mogę wszystko wyjaśnić).
    - Originalny zasilacz.
    - Dysk wewn. M$ 120 GB,
    - Dysk zewn. 320 GB,
    - Kabel HDMI,
    - Kabel VGA,
    - 3 PADY !!! (1 w stanie idealnym, 2 w trochę gorszym.
    - Etui z 60 grami
    - Konto Xbox z ~ 25 000 GS!!
    - Posiadam na tej konsoli prawie 250 gier na dyskach 120 + 320 + 1TB, Dysk 1 TB nie jest przedmiotem licytacji, ale na życzenie klienta mogę upchać masę najnowszych gier (jakich sobie kto życzy) na te dyski które dołączam do konsoli. Wystarczy skontaktować się na PRIV i możemy się dogadać ;).
    - Jest to idealny zestaw! Po prostu kupujesz i grasz w w co tylko chcesz, nie musisz nic ściągać, instalować bawić się w inne bzdety. Posiadam gry takie jak Watch Dogs, GTA V, Forza Horizon, Battlefield 4, CoD Ghosts, Tomb Raider, Batman, Crysis, Fifa, Medal of Honor, Assasin's Creed, Hitman i wiele, wiele innych! (Pełną listę mogę wysłać na priv).
    - Dodatkowo dorzucę płytę z programami, oraz poradnikami co i jak. (jak wrzucać gry, DLC, jak grać przez internet itp.)
    - Gwarantuję wsparcie jeśli ktoś będzie miał jakiekolwiek problemy.
    Sprzedaję tylko z tego względu, że nie mam czasu na granie, taki zestaw to perełka!

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Piękny ban

Wczytywanie...

Poleć forum