1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xBOX 360 eLITE jaSPER!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Logosik, Styczeń 31, 2010.

1. Logosik

Logosik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    Witam wszystkich. Mam na wymiane konsolke xbox 360 elite jasper za jakiegos konkretnego laptopa ktory mi troche posluzy i najlepeij na gwarancji. Konsolka ma nie caly miesiac, malo uzywana, na gwarancji, (jest przerobiona i posiada 3 miesiace gwaranci, przy przywroceniu do stanu poczatkowego posiada gwarancje producenta). Informacje dla zainteresowanych gg: 3978923 (Niewidoczny) SZCZECIN UWAGA!!! Data produkcji konsoli: 01.09.2009r!

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    konkretnego laptopa za 900zl raczej nie dostaniesz.

4. Logosik

Logosik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    Nie oczekuje czegos za 5 tys... Pozatym jak by nie patrzac komputer zawsze bd w tyle za konsola.. Chcem cos z procesorem 2 rdzeniowym i konkretna grafika. Dobre laptopy w dzisiejszych czasach mozna nabyc w cenie konsoli. Nikogo do niczego nie zmuszam.

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    zeby cos przyzwoitego to ok 2tys bys musial miec a i tak cudow nie am sie co spodziewac.

6. Logosik

Logosik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    tak wiem, chlopaczek fajnego acerka chcial mi dac z procesorem Pent. T4200 ram 3 GB grafa nvidia geforce g102m 512 MB, bez dysku twardego i okablowania... ma 500gb jednakze chce zabrac do drugiego laptopa.. a mi sie nie chce bawic w zmienianie tylko chcem kompletny zestaw. Choc propozycja byla kuszaca mimo to i w dalszym ciagu mam ja na uwadze. Interesuje mnie rowniez Nokia N95 Z full zestawem w bdb stanie z doplata.

Wczytywanie...

Poleć forum