1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 ELITE -LISTOPAD 2009 !!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dawid01, Styczeń 18, 2010.

1. dawid01

dawid01 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,jako ze od niedawna zaczołem się zastanawiać nad zakupem Xboxa mam pytanie,znalazłem oferte gdzie jest do sprzedania Xbox z listopada 2009 moje pytanie jest takie,czy takiego X'a da się odblokować (odblokowanie rozumiem polega na wgraniu odpowiedniego softu).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Tak da się do przerobić. Przeróbka polega na wgraniu modyfikowanego fw do napędu.

4. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Ale bez lutowania się nie obędzie.

5. dawid01

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak to jest ze starszymi modelami Elite(bo taka mnie interesuje)jedni wgrywają fw a znowu inni wymieniają napędy,o co w tym całym interesie chodzi?

6. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Wymieniasz nowy napęd na poprzednią generację. Flash nowego napędu ok.100zł, a starego ok.40. Starsze wersje to zależy dokładnie z kiedy, bo było trochę tych napędów w xboxach.

7. dawid01

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A to 'lutowanie' konsoli wpływa jakoś później na stan czy żywotność konsoli,chodzi mi o te błędy o których piszą użytkownicy 3ROD'y itd.?

8. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Jak ktoś coś zwali to tak. Jak nie to nie.

9. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    No i raczej odpada wysyłanie takiej konsoli z dolutowanymi kabelkami do serwisu na gwarancję gdyż od razu się połapią , że coś nie tak . Na starszych napędach ( bez lutowania ) wysyłanie na gwarancje było uznawane i serwis naprawiał taką konsolę .

10. dawid01

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    maclogan,jak można poprosić o rade to z jakim napedem szukać konsoli zeby nie cza było jej "lutować" tylko odpowiedni fw. wgrać aby kopie działały(i czy tak się da)?bo już dosłownie sie w tym potraciłem.
    Dzieki za odpowiedź.

11. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Najlepiej konsoli z datą z tyłu na obudowie wcześniejszą niż 30-07-2009 ( im jeszcze wcześniej tym lepiej ) wówczas masz pewność że to liteon v2 który nie wymaga lutowania i jest tani w przerobieniu ( w zależności od regionu 30-60zł ) . Najlepiej przerobić na Ixtreme 1.61 .

12. dawid01

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki wielkie za porady

13. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    przed polowa wrzesnia 2009

14. Xbox360.

Xbox360. Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Konsolę z listopada niekoniecznie trzeba lutować, sam mam z listopada 2009 i obyło się bez lutowania, zależy od napędu jaki mieli montując. Ja za przeróbkę zapłaciłem 50 zł.

15. scofield997

scofield997 V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdzieś w Mazowieckim
    ..

Kable odlutowywujesz po odczytaniu kluczy i łączysz ścieżki spowrotem..Kabelki i cięcie są potrzebne do odcztu key'a tylko ... Nie wiem kto Ci to powiedział,że muszą zostać ... etc

Tu to bajki opowiadasz z listopada i nie lutujesz,nie ma takiej opcji nawet v3 tylko i wyłącznie..nawet jeśli dostaniesz (raczej nie możliwe) v2.5 (sierpień i do połowy września) na co jest jakieś 5% szans,że otrzymasz ale i to trzeba lutować.Napędy wrześniowe maja v3 a październikowe to wiesz ... Ale jak masz jakieś nowe info to się podziel tym :) Mówisz,że zależy jaki napęd mają to włożą może i prawda ale była,teraz tylko LiteOny wkładają i nic innego niż v3..Poczekajmy a już nie długo będzie nowe v3.x Już są wieści w sumie sam się przekonałem,że coś w tym jest,mianowicie nie które konsole wysyłane na serwis (po połowie grudnia i aktualnie [nie mówimy tu o konsolach z ROD i RROD etc,tylko jeśli chodzi o awarie napędu] ) dostają tzw v3.2 (da się przerobić) ...
    Tyle odemnie i takie jest moje zdanie..

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum