1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 elite pikselizuje sie :/

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartycho2038, Październik 3, 2010.

1. bartycho2038

bartycho2038 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Elo !! Mam problem mój xbox się pikselizuje tzn normalnie widze piksel! i to tylko na grach na menu głównym jest ok... Wiec uruchamiam gre pogram max 10 min pikselizuje sie ale to olewam pogram z 20 min i jest juz ok i tak caly czas!! i a np na fifie jest wszystko ok gram czasami po 2 h i nic!! a na gta IV , mafia 2 , need for speed shift tragedia! i np jak jest dzien tak bardzo nie widac jak sie pikselizuje np tylko jak jest cień to widać kwadraciki !! dodam jeszcze ze xbox ma cos takiego ze jak pogram 2 h wylącze włącze to e74 i w tedy albo go wylaczam czekam 5 min i sie wlacza a jak nie blokuje mu naped na 5 min i jest ok! to samo przy zmianie kabla z hdmi na av ! Nie wiem czego to wina dodam jeszcze ze xboxa mam od 2 tygodni wiec jesli rozwiązanie przegrzewaniem go miało by być na pięć min to napewno by nie wytrzymał tyle od 5 dni non stop praktycznie chodzi bo dema ściągam! Przepraszam za błędy ort ale bardzo się śpieszyłem ! Z góry thx za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. fidello

fidello Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    raczej tylko serwis, jakiś układ ci się odkleja na płycie głównej, napisz jeszcze jaka to wersja?

4. bartycho2038

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jest to wersja elite z 2007-11-05 teraz miałem wyłączonego x i właczam nfs jest ok dzień zachwile normalnie czerwono jest tak jak zachód słońca nawet próbowałem jechać jeszcze raz bo myślałem że to jakiś efekt gracziny albo coś . ;/

5. Adrik

Adrik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zduńska Wola
    Pada ci chip ana/hana albo luty pod procesorem. Xbox już długo nie pochodzi. Oddaj go do serwisu albo graj dalej z tymi pikselami. Pewnego dnia tak się zdarzy że wyskoczy ci błąd e74 i już nic nie będzie się dało zrobić.

6. bartycho2038

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ok wielkie thx za odpowiedzi! a i pytanie czy sprzedać go w takim stanie puki chodzi czy oddać go na serwis a tu pytanie czy długo pochodzi? a i jak możecie to dajcie jakiś link na allegro do dobrego serwisu ;] Nie wiem co robic bo coś brat mi wspominał że na święta a nawet wszcześniej poda mi swojego slima bo wzial w angli telefon na abonament i dostal gratis ps3 slim i woli ps3... co robić /? ;/

dodam jeszcze że błąd konsoli to 1022 czyli na 90% ana/hana

//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn//

7. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Możesz sprzedać na allegro.
    Pomysł ciut dla naciągacza:
    W aukcji podaj że jest sprawny a gdy już go sprzedasz i zobaczy co i jak to sprzęt zepsuł się u niego w domu a z początku działał...
    Czyli tak samo jak byś kupić działało menu itp. i sam zepsuł i wciskał kit że zepsuty ;)
    lub
    normalnie napisać w aukcji to i to i tyle ;0

8. majki

majki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hiszpan3lek gratuluje fantazji, był byś zadowolony jak to Ty zakupił byś taką konsolę.. ?

9. bartycho2038

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hiszpan3lek raczej ten pomysł nie wchodzi w rachubę. mam białego premium w który najprowdopodobniej się przegrzał albo coś z gpu albp cpu .Czy jest możliwość przelutowania tego czipa z premium do elite w domowymi sposobami czy trzeba na serwis?

10. fidello

fidello Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    domowymi sposobami tylko zaszkodzisz, jak chcesz mieć porządnie to tylko serwis.

11. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Z tego powodu właśnie nigdy nie kupuje używanego sprzętu czy gry ;)

W domu zawsze możesz coś "zrobić" ale czy się uda to inna sprawa, polecam serwis:
    Serwis Konsol Lublin XBOX 360 PS3 PS2 PSP DSL DSI WII

Wczytywanie...

Poleć forum