1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 Elite Slim vs. XBOX 360 Slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pisza, Styczeń 8, 2011.

1. pisza

pisza Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Już troszkę przymierzam się do kupna XBOX'a. Ostatnio troszkę podróżowałem po allegro i zdziwiła mnie jedna rzecz:
    XBOX Elite Slim jest tańszy niż XBOX Slim. WTF ? Następna rzecz, którą zauważyłem to taka, że ludzie w ogóle nie kupują Elite Slima. Proszę mi o wyjaśnienie tej dziwnej sytuacji ;). Z góry dziękuję i pozdrawiam. Pisza.

EDIT: Zapomniałem dodać linki ;)
    Slim Elite: http://allegro.pl/konsola-xbox-360-slimline-elite-250-gb-gaames-pl-i1402836215.html
    Slim: http://allegro.pl/xbox-360-slim-4gb-kinect-gra-nowe-sklep-gdansk-i1389371579.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. rrr83

rrr83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w zestawie jest ZESTAW KINECT dlatego ludzie kupują ten z 4gb, sam zestaw kosztuje jakieś 600zł a wiec za konsole placisz teoretycznie 700zl dlatego wybierają ten model

4. darnokPL

darnokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rymanów
    To jest tak
    Xbox 360 Slim 4 gb
    Xbox 360 Slim 4 gb + KINECK droższy od tego wyżej
    ---------------------------------------------------------------------------