1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Elite | Xbox 360 + monitor

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mantf, Wrzesień 10, 2010.

1. mantf

mantf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. co byście bardziej radzili mi kupic...

1. Xboxa 360 Elite, z dyskiem 120 GB i do tego monitor 19" (od kompa)
    2. Xboxa 360 Arcade bez dysku, ale z monitorem np. 22" Full HD

nie wiem, czy to ważne ale xbox byłby przerobiony dlatego nie biore pod uwage slimki

P.S. może co wy byście wybrali z tych 2 opcji

2. Lotnik421 Xbox One

3. BarT-Rex

BarT-Rex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem na czym ci bardziej zależy, jak wolisz tak jak ja grać na konsoli to zestaw pierwszy, a jak wolisz kompa (konsola to tylko dodatek) to lepiej weź monitor 22".

4. mantf

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Będę grał tylko i wyłącznie na xboxie, kompa zostaw w spokoju.
    Chodzi mi co lepsze, czy xbox z dyskiem ale mniejszym monitorem czy xbox bez dysku ale wiekszym monitorem hd

5. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Weź sobie zestaw nr2 i do tego jakiś pendrive np 8gb na save, muzykę, filmy, gry, zdjęcia, itd.

6. t0mi_kg

t0mi_kg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg
    a może byś tak jaśnie panie podał lepiej kwote jaka masz do wydania? Bo ci powiem ze niezbyt sprecyzowałeś wszystko :) Po 1 na co Ci full HD jeśli gier takich póki co nie ma na dużą skale i pewnie narazie nie bedzie. Nie wiem po co sie nastawiasz na monitor 19, skoro używany na allegro choćby mój (za ktory dalem kiedys 1100zł) chodzi już po 500zł i ma 22 cali i gram na nim w rozdzialce HD czyli 720P gdzie obecnie wszystkie gry na x'a to ich MAX.

Arcade olej bo dosyc szybko stwierdzisz ze nudzi cie żonglerka płytami, ja mam dysk 120GB i nawet teraz czasem marudze ze musze cos usunac, zeby cos wgrac, a co dopiero jakbys tego dysku nie miał :D

Proponuje żebys w ciemno brał Elite z dyskiem (nie bedziesz zawiedziony, uwierz :) ) a na allegro szukaj używanych monitorów do takiej kwoty za jaką chciales kupić 19stke i na 200% moge sie zalozyc ze zaraz nam tu wkleisz 50 propozycji który monitor z allegro wybrać, ktoś Ci doradzi i masz dylemat z głowy, pozdro :)

7. mantf

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W kwocie 850-950 musi się znaleźć Xbox 360 i monitor, lub sam xbox 360 elite (wiem, że z tym będzie łatwiej bo nowy 830 zł) jednak gdy miałbym 2 oddzielne monitory i do kompa i do x'a to byłoby mi wygodniej duużo wygodniej. Tylko kwota 900 zł to troche mało wiem, wiem, za to dobrego monitora z xboxem nie stworze...

8. krzysiek468

krzysiek468 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubań / Jelenia Góra
    ja wybrałbym elitke z dyskiem 120 gb

9. krystian00707

krystian00707 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Otóż mam problem. Kupiłem sobie Xboxa 360 Jasper Elite 120GB. Chcę go podłączyć do monitora HYUNDAI XD19 który ma wejścia HDMI I DVI. Kupiłem kabel z DVI-D/HDMI lecz monitor nie moze wyswietlic obrazu. Czy mógł by ktoś mi pomóc??? Bardzo mi zalezy zeby sobie pograc ;D. WIELKIE DZIEKI Z GORY!!

Wczytywanie...

Poleć forum