1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Elite - zawiesza się!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zetka, Luty 4, 2013.

1. zetka

zetka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Posiadam konsolę xbox 360 Elite z 2009r. (kupiona nowa, nie była nigdzie w naprawie, nie była przerabiana, grane tylko w oryginalne gry) Wczoraj w trakcie grania zawiesiła się, więc ją wyłączyłam i włączyłam. Okazało się że zniknęły awatary, wyświetliło się info o braku niektórych funkcji (czy jakoś tak) a potem o konieczności aktualizacji. Weszłam więc na stronę xbox.com przeczytałam jak to się robi, ściągnęłam wskazaną tam aktualizację i chciałam ją zainstalować z pena. Niestety aktualizacja stanęła w miejscu i wyskoczyły jakieś kody błędów. Poczytałam o problemie i po ciężkich próbach (nie sprawdziłam wcześniej wersji dasha) udało mi się trafić na wersję która ponownie uruchomiła aktualizację i ją ukończyła (dash 16202) Niestety konsola nadal się zawiesza :( Na początku już na ekranie startowym, a teraz po kilkunastu sekundach (po dłuższym wyłączeniu po kilku minutach) w dashu. Wyczyściłam pamięć podręczną. Sprawdzałam z dyskiem i bez dysku - w obu przypadkach zawiechy. Co mogę jeszcze zrobić?! Czy da się to jakoś naprawić czy już powinnam się rozglądać za nową konsolą? :( Bardzo proszę o pomoc..

2. Lotnik421 Xbox One

3. Traffic

Traffic ɹoʇɐɹǝpoW Członek Załogi Moderator XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    62
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Może się przegrzewa?

4. zetka

zetka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak szybko?! Miała przerwę kilkunastogodzinną i dziś po włączeniu pokręciłam się jedynie po dashu max 5 min. i się zawiesiła. Po pierwszym zawieszeniu i kolejnym włączeniu już nie wytrzymuje nawet 1min. Obudowa nawet nie jest delikatnie ciepła.

5. Traffic

Polubienia:
    62
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No to, że im dłuższa przerwa (stygnie) tym dłużej możesz działać (musi się nagrzać) potwierdzałoby problemy z temperaturą. Dodatkowo - pierwszy raz padła podczas grania, gdzie wiadomo temperatura jest największa. Słychać, żeby działał wiatrak?

6. NiePoTwarzy

NiePoTwarzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz, Poland
    Gdy troche pochodzila pamietasz jakie powietrze leciało z wentylatorow? Ciepłe ci zimne?

7. zetka

zetka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kurcze, nie wiem czy jak grałam chodził wiatrak i jakie leciało powietrze, bo jak się wciągnę to się nie skupiam na takich rzeczach :wink-new: Obecnie słychać i czuć że wiatraki chodzą. Grających w domu jest dwóch, a w ostatnich dniach konsola chodziła prawie od rana do wieczora, więc może i możliwe że się w końcu coś przegrzało.. :( Co w takim wypadku mogę zrobić/sprawdzić? (w grę wchodzi nawet rozkręcenie konsoli)

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Serwis albo nowa konsola, jeszcze możesz ją rozebrać i wymienić pastę.

9. zetka

zetka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy wymiana pasty to jakaś bardzo ciężka sprawa dla osoby, która nigdy takich rzeczy nie robiła? (za to są duże chęci, jakieś tam zdolności manualne i nawet jakiś facet do ewentualnej pomocy też się znajdzie ;)) Na youtube widziałam, że jest sporo filmików pokazujących jak rozebrać konsolę i dostać się pod te radiatory (bo rozumiem że tam należałoby wymienić pastę?) - więc może byśmy sami dali radę? Jeśli ktoś byłby chętny do udzielenia wskazówek to bardzo bym prosiła o pomoc, choćby we wskazaniu odpowiedniej pasty i środka do czyszczenia starej (w sklepach komputerowych takie coś sprzedają?) Pliiiis :D Po ostatniej "naprawie" telewizora przez "fachowca" z mojej okolicy, oddanie konsoli do naprawy to już będzie ostateczność! (pewnie bym musiała ją gdzieś wysyłać, bo mieszkamy na takim zadupiu że raczej bym się musiała sporo natrudzić żeby znaleźć kogoś kto się na konsolach zna)

10. Traffic

Polubienia:
    62
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Skoro wiatraki śmigają to raczej nie przegrzewa się aż tak szybko, tu chodzi o coś innego... Próbowałaś odłączyć dvd?

11. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Żeś zabłysnął. Co z tego że wiatraki chodzą :) jak pasta może być wyschnięta i nie oddaje ciepła z CPU/GPU do radiatora.
    Co do pasty może być ARCTIC SILVER.

12. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli nie było by dobrej przewodności ciepła z rdzenia do radiatora to konsola zaczęła by chodzić jak odkurzacz i wyskoczyły by dwie czerwone diody .

Rozbierz konsole i sprawdź czy bez napędu DVD i dysku konsola dalej się zacina .

13. zetka

zetka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozkręciłam konsolę i taka rozbebeszoną z wyjętym napędem włączyłam. Nic to to zmieniło, nadal się zacina :(
    Przy okazji zajrzałam też pod radiatory i pasta pod tym niższym nie wygląda najlepiej, widać braki. Warto więc wymieniać? Jeśli tak, to zrobię to dopiero jak zamówię z neta, bo w mojej mieścinie takich wynalazków na stanie nie mają :upset:

14. Wrona93

Wrona93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    LPA
    Sproboj wymienic paste najszybciej ona jak nie to jakis blad na plycie.

Wczytywanie...

Poleć forum