1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Elite

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szeryf_rottingham, Październik 3, 2010.

1. szeryf_rottingham

szeryf_rottingham Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam pytanie do Was forumowicze. Czy nie wiecie przypadkiem czy można jeszcze w jakimś sklepie dorwać Xbox'a Elite? Np. w media markt albo w vobisie... Byłem w EURO RTV AGD i tam już są same nowe wersje. Mam zamiar w przyszły weekend kupić x-klocka i wolałbym kupić taniej starszą wersję, niż przepłacać za niepotrzebne (jak na moje potrzeby) dodatki typu wi-fi...

2. Lotnik421 Xbox One

3. majki

majki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Proponuję Allegro, tam znajdziesz coś używanego w cenie jaka Ci odpowiada, ewentualnie fora internetowy np. dział Giełda na tym forum

Pzdr

4. fidello

fidello Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Auchan w Krakowie jeszcze ma, Tesco też.

5. szeryf_rottingham

szeryf_rottingham Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki za info. Ja mieszkam w Gliwicach i niestety teraz w tygodniu nie mam możliwości sprawdzenia tego. A w weekend już chciałbym kupić konsolę. Więc zobaczymy... A jednak zależy mi na nowym sprzęcie i raczej wolałbym unikać kupowania w sieci.

6. pieczq

pieczq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    dziś byłem w media expert i były stare modele pewnie z 10 sztuk -Rzeszów

Wczytywanie...

Poleć forum