1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 elite

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez eddie2121, Kwiecień 10, 2008.

1. eddie2121

eddie2121 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    powiedzcie mi .planuje w zasadzie rozmyslam czy nie kupic sobie xbox 360 elite .oplaca sie czy wybrac wersje arcade?

2. Lotnik421 Xbox One

3. peku

peku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: xbox 360 elite

jeżeli cie stac na dodatkowy zupełnie nie potrzebny dysk 120gb to bierz elite. Moim zdaniem lepiej wziac arcade, sprzedac headset, memorke i tam cos jeszce i za 160zł masz dysk 20gb

4. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo

nom peku ma racje ale jeśli masz trochę kasy i ciągnie cię do czarnego to my cię nie wstrzymujemy ale jak ci jedno wszystko to możesz np kupić premium i za 320 zł dokupić dysk 120 ale po podsumowaniu wyszło mi to że taka opcja mija sie z celem :/ za 1399 już widziałem elite :p przerobione (niektóre koszt przeróbki znajdziesz na allegro.pl)

ale peku czemu nie :) na upartego to może sobie kupić premium i zostać tam :D oczywiście ze to już nie 899 tylko 1100 ale cóż dla mnie to by było pół roku dla drugiego 2 miechy a dla trzeciego 1 miech

po prostu Arcade to wzbogacony core (90mn w Arcade 65mn) o rzeczy takie jak : mem card , Arcade games i zamiast pada przewodowego bez przewodowy i to chyba wszystko ?

Jezus jeśli coś pokręciłem to sory ale szybko pisze :p

5. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków

elite jezeli brac to dla wygladu , poszukaj dobrze na allegro Ja znalazlem super aukcje z xbox360premium falcon za 1049pln z wysylka kurierem gratis i przerobka gratis. I juz mam caly komplet nie martwiac sie ze bede musial cos dokupic /sprzedac , pojawi sie ROD to zostawie dysk kupie arcade a rezzte badziewi osobno sprzedam. hehe tobie tez poelcam taka metode ;)

6. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo

nie ze chce robić OT ale dobra zaku . wiesz ze elite to ładnie na zdjęciu wygląda bo czego widziałem i sie jakoś zraziłem bo wiesz oglądasz "foty" a tu na realu i zawód :/ on taki trochę wyblakły jest

7. przeo_91

przeo_91 Guest

Kup Premium :) najlepszy wybór! 8)

8. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków

wiem tez to zauwazylem , ale pad jest chociaz full czarny ;) jak ktos lubi czern i mu pasuje do pokoju to i taka zaakceptuje , Ja polecam premium jak przeo_91 to jest optymalny wybor do swojego pierwszego Xpudla

Wczytywanie...

Poleć forum