1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 error code 0001

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vazin, Listopad 27, 2012.

1. vazin

vazin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, pokazał mi się błąd 0001 w specyfikacji gdzies na necie wyczytałem że to jest błąd E01 z podpisem Power Grid. Byłby ktoś tak uprzejmy i powiedział mi co to może być i jak to naprawić? Uzasadnie to tak, jeżeli jest to jakis tranzystorek ktory trzeba wymienić spokojnie zrobi to sam, ale nie mam miernika wiec sam nie mogę sprawdzić który to. Może ktoś miał podobnie i wie o co kaman. Sprawdzałem zasilacz i jest oki, więc problem lezy gdzies na płycie głównej. Poszedłem do serwisu ktory zajmuje się takimi problemami i zaśpiewali mi 300zł za naprawę !!!, rozumiecie moje rozgoryczenie, ja rozumiem ze fachowców się ceni, ale bez przesady 100zł-150zł eszcze bym zrozumiał ale 300zł ? Jeżeli to jest kondensator to on kosztuje max 30 zł i to jest bardzo drogo jak na kondensator. No ale nie bede narzekał tylko poprosze o jakieś sugestie/rady/rozwiązania. Może ktoś sie tym zajmuje zawodowo i pomoże ? Z góry Wam dziękuje. Pozdrawiam

edit znalazłem takie coś na necie czy prawdopodobnie jest to to ?! http://forums.xbox-experts.com/viewtopic.php?f=8&t=538
    dodatkowo znalazłem jak testowac mosfet inaczej http://forums.xbox-experts.com/viewtopic.php?f=8&t=3698 jest ktos tak dobry i powie mi jeszcze tylko gdzie najlepiej kupic mosfet? u nas na polszczyźnie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    samo sie stało czy coś grzebałeś i jaka dokładna data produkcji konsoli

4. vazin

vazin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Samo się stało wczoraj po południu, konsola to 2009-01-05 liteon napęd.

5. boby2pc

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    zdejmij górną obudowe i tunel, następnie wyczyść dokładnie z kurzu. Jak zasilacz sprawdziłeś ?

6. vazin

vazin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    podłączyłem inny działający a co do wyczyszczenia jest juz zrobione i nadal nic ..... dodam ze po właczeniu nie odpala wentylator odpinałem go od plyty i podłaczyłem ponownie nadal nic.

7. boby2pc

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    0001 to zwarcie na zasilaniu, wiec xbox odcina zasilanie zaraz po starcie i wentyle nawet nie ruszaja. Sprawdzaj po kolei mosfety,kondensatory i kontrolery napiecia

8. lrdmaras

lrdmaras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    U mnie problemem był zasilacz. Dawał napięcie 5V za to 12V nie było. Pojechałem do serwisu, koleś podpiął inny zasilacz i konsola ruszyła. Stary zasilacz poszedł do śmieci. Sprawdź miernikiem napięcia na wtyczce. Stawiam na cegłę. Pozdr!

Wczytywanie...

Poleć forum