1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Falcon 60GB - Prośba o wycenę

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Szymon640, Kwiecień 18, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Szymon640

Szymon640 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam! Ile dostanę za następujący zestaw?

- Xbox 360 Premium 60GB biały
    Falcon v2, sierpień 2008
    CPU: 65nm
    GPU: 80nm
    - oryginalny pad czarny,
    - kabel AV/Component i zasilacz, oryginalne,
    - kabel VGA Hama,
    - kabel HDMI.

Konsola nigdy nie miała RROD'a. Jestem jej drugim właścicielem. Kupiłem ją jak miała jeszcze plomby Microsoft'u.
    Gdy była na tych plombach, wysłałem ją do serwisu do Elbląga na zrobienie LT 3.0 i czyszczenie wszystkiego (lasera, kurzu, pasty termoprzewodzącej itd.).
    Raz na jakiś czas ją czyszczę. Konsola jest bardzo zadbana, wiatraki chodzą cicho podczas grania (zwłaszcza jak na Falcona).
    Dorzucam gry nagrane na Verbatimach (Liteonem iHAS 124B, nie trzeba się babrać z jakimiś MP3 fixami):
    - Forza Horizon PL,
    - Battlefield 3 PL,
    - NFS The Run PL,
    - GTA V PL,
    - GTA IV,
    - Red Dead Redemption,
    - COD Ghosts PL,
    - DiRT 3,
    - Dead Island (jest w HDD konsoli) PL,
    - Battlefield Bad Company 2 PL,
    - Dreamcast Collection.

Myślę, że jeszcze jakieś tytuły dojdą.