1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 falcon co mu jest?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vtec fan, Październik 17, 2013.

1. vtec fan

vtec fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Siema

Mam xbox 360 płyta główna falcon i napęd bequ nigdy nie miał RROD i co dwa lata zmieniana pasta termoprzewodząca grałem na nim pół nocy w GTA V gdy skończyłem grę wyszedłem do dasha poczekałem 10 min w nim żeby gpu się schłodziło i wyłączyłem konsole a dzisiaj rano konsola nie chce się włączyć
    wiatrak wyje i tak jak by miał przycinki na ułamek sekundy i tak w kółko 3 diody mrygają i kody błędu nie idzie odczytać bo jak wciskam przycisk od synchronizacji pada i od wysuwania dvd to mrugają 4 diody i wcale się nie zmieniają mogę walić w ten dvd i ciągle są 4 diody kod błędu wygląda tak 00000000...
    Umiem zczytać kod błędu bo kiedyś też mi konsola padła i odczytałem 0102 czyli gpu i ją wywaliłem bo kulek nie opłacało mi się zmieniać a tutaj same zera i niewiadomo co padło i czy warto ją robić, jeszcze wymieniłem pastę termoprzewodzącą na wszelki wypadek ale i tak nie chce ruszyć

Wczytywanie...

Poleć forum