1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Falcon Pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Spejson, Lipiec 30, 2014.

1. Spejson

Spejson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , mam problem ze swoim xbox-em (falcon) mianowicie ,gdy przerobiłem chłodzenie na 12v dolutowując kable do pinów od zasilacza jak pisali w poradniku po jakimś czasie wyskoczył błąd 0001 co jak wyczytałem oznaczał problem z zasilaniem. Ruszyłem parę razy wtyczką od zasilacza i problem ustąpił lecz po jakimś czasie wrócił. Rozebrałem konsole i poprawiłem luty ,lecz tym razem bez skutku i co dziwne przy włączeniu zaiskrzy i wywala od razu błąd. Poszedłem do serwisu i powiedzieli mi ,ze cyna wtopiła się w płytę główna i nic z tym nie da się zrobić. Jest to na pinie minusowym i czy można to jakoś obejść lub naprawić ? Zależy mi aby Xbox jeszcze pochodził bo nie stać mnie na nowego a ten problem nie wydaje mi się na duży ale nie jestem w tych sprawach obeznany i nie chce nic majstrować aby nie narobił jeszcze większych szkód niż są. Proszę o szybka pomoc :smug:

Wczytywanie...

Poleć forum