1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 FALCON

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez olej-xbox360, Maj 31, 2012.

1. olej-xbox360

olej-xbox360 Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, mam pytanie chce kupić xbox 360 i natrafiłem na ofertę . xbox 360 FALCON z 2008-06-19 i mam pytanie czy może on złapać rrod , jeśli tak to po jakim czasie , JAk do tąd nie złapał ani razu rrod , dodam że jest on z RGH JTAG

2. Lotnik421 Xbox One

3. NeVeR95

NeVeR95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Puławy
    nie wiadomo kiedy złapie RROD ale moze to być tydzień, dwa lepiej dołożyć i kupić jaspera.

4. Arek0402

Arek0402 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Z jednej strony mój Falcon ma już 3-4 lata i zdobyłem na nim prawie 17000G i RROD-a nigdy nie miał z drugiej strony nigdy nic nie wiadomo ;) Ja na twoim miejscu brał bym Falcona i trzymał go w bezpiecznym miejscu tzn. nie w szufladzie ani na kaloryferze :wink: Tym bardziej że X360 i PS3 mają już 6-7 lat na karku i lada chwila powinny się pojawić nowe konsole bo ile można katować stare pudła które od dawna się nie wyrabiają ? Więc nie inwestuj w Jaspera tylko bierz Falcona jak masz okazje

5. NeVeR95

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Puławy
    A za tydzień będzie płakał że dostał RROD nigdy nie wiadomo co robił z nim poprzedni właściciel.Chcesz to kupuj ale nie pisz potem co zrobić z RROD.

6. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    jest seria konsol z mobo falcon, które są mniej podatne na RRODa. Ja mam taką konsolę i mam ją od 2008r i sprawuje się świetnie (ponad 70000GS). Konsola przy zczytywaniu nandu i sprawdzeniu w 360 flash tool widniała jako Retail Falcon v3.0. Skoro ta konsola jest z RGH to poproś o wysanie ci na maila pierwszych 2MB nandu i se sprawdzisz. :)

7. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kazda wersja moze zlapac rroda, wiec wszystko zalezy od szczescia. Jaspery moze i najmniej podatne na rrod, ale na pewno tez sie trafialy felerne sztuki. Ogolnie nie ma reguly.

8. NeVeR95

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Puławy
    ale jest mniejsze prawdopodobieństwo jeśli posiadasz jaspera.A z falconem to różnie niektórym działa 3-4lata a innym padł po kilku miesiącach.

9. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wszystko zależy od tego, jak poprzedni właściciel obchodził się z konsolą. Niemniej jednak warto dołożyć trochę więcej pieniędzy i zakupić Jasper'a, który jest praktycznie bezawaryjny (zależy od użytkownika konsoli). Nie musisz się martwić dodatkowym chłodzeniem, tylko grasz.

10. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miałem dwa Falcony i dwa po roku padły. Jeden na E74, drugi na RRoD. Niektórzy mówią, że działa już im 4 lata i nic się nie dzieje. Tak jak wyżej, jeśli właściciel dbał o konsole to może działać jeszcze długie lata. Jednak według mnie Falcony najgorsze nie są, może miałem pecha. :)

11. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dbanie tu nie ma nic do tego , są modele co działają kilka lat a są takie co się rozsupują po 2-3latach kwestia konstrukcji. więc bym nie ryzykował lepiej kupić jaspera niż latać po serwisach i bulić na naprawy bo to worek bez dna.

12. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ta jasne. Zależy też w jakim miejscu stoi konsola :) najgorsze to podłoga gdzie jest najwięcej kurzu który konsola wchłania co przyczynia się do złej wentylacji i grzania się. Falcona używanego bym nie kupił :) czy RROD wyskoczy czy nie zależy od użytkowania i wad konstrukcji. Ja mam Falcona ponad 3 lata (nie otwierana przez 3 lata) i chodzi jak marzenie. Jak chcesz kupić używkę to lepiej nie ryzykuj i kup Jaspera. Falcona bym kupił ale nowego :).

13. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Niestety nowego raczej już nie dostaniesz.... chyba, że z najgłębszych czeluści, zapomnianych przez M$ magazynów :)

14. koshin

koshin Banned

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pszczyna
    Wiesz jak to mówią jak dbasz tak masz :)

15. NeVeR95

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Puławy
    dokładnie lepiej dołożyć i kupić coś co będzie śmigało jeszcze kilka lat bez problemu niż falcona który może padnie na RROD po 2 tygodniach

Wczytywanie...

Poleć forum