1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 fat FALCON

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez geer661, Luty 4, 2014.

1. geer661

geer661 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    http://tablica.pl/oferta/xbox-360-60gb-pad-gry-lt-okazja-CID99-ID4DNUz.html#2fc16c365c

Witam czy warto kupić tą konsole za cene 400 PLN jak o nia dbac żeby wykluczyć prawie rod, czy długo może podziałać?
    Proszę o szybką odpowiedź bo nie wiem czy jutro wybrać się po nią czy zakupić coś innego bez gier np.
    http://tablica.pl/oferta/xbox-360-CID99-ID4kKvb.html#22d7946d43
    Prawdopodobnie to JASPER.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1 link - To nie jest Jasper - nie opłaca się. Szukaj Jaspera (produkowany od listopada 2008) lub Slimki.
    2 link - Poproś sprzedawcę, aby podał ci MFR Date lub wysłał zdjęcie gniazda zasilacza.

4. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Za 450zł to ja Slimkę kupiłem na Coronie. Szukaj dalej.

Wysłane Galaktyczną mocą Asa II/Sent by Galatic power of Ace II

5. geer661

geer661 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No więc tak, po pierwsze wiem że pierwszy to falcon drugiego nie byłem pewny, poza tym zakupiłem jaspera za 370zł z dyskiem 60gb i LT 3.0.
    TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

Wczytywanie...

Poleć forum