1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 FAT; napęd Samsung lt 2.01

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez masterr15, Lipiec 12, 2012.

1. masterr15

masterr15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Jak w temacie. Oto link do aukcji. Dodatkowo mam do sprzedania lub dołożę za niewielką dopłatą około 70 kopii zapasowych gier ;]
    Konsola Xbox 360 LT 2.01 RROD Napęd Samsung!! (2487071318) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. masterr15

masterr15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra, oddam za 250 zł, lub na części jak znajdzie się dużo kupców na poszczególne podzespoły.

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    nikt ci tego nie kupi za taką kase. Maksymalnie 70-100 zł choć taką starą konsole nawet i za taką kase będzie ciężko

5. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Ech...
    Ile razy trzeba mowic ze sprzedaz pirackich kopii na forum jest zabroniona?
    Temat musi isc do kosza. Ja warna nie dam bo na tej aplikacji nie moge, wiec pewnie kto inny da.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum