1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 fat, nie wykrywa żadnego pada

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez FocusST, Marzec 30, 2016.

1. FocusST

FocusST Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam xboxa 360 wersja płyty głównej falcon. Konsola nie widzi w ogóle padów, po próbie synchronizacji nie wiąże z żadnym padem, próbowałem z 3, na innej konsoli pady są bez problemu wykrywane. Próbowałem również sparować pady za pomocą kabelka usb (play charge kit) również nie pomogło. Czy wymiana modułu rf załatwi sprawę czy jest to grubsza awaria?

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Pierwsze co trzeba podlozyc moduł RF

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

4. FocusST

FocusST Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie będę to robił wieczorem bo nie miałem go na stanie a święta były. Pewien pan mi mówił że po usb moduł nie jest potrzebny ale nie chce mi się coś wierzyć.

5. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    play charge kit
    Play charge kit nie ma nic do połączenia, służy jedynie do ładowania. Po podłączeniu tego kabla, Pad nadal łączy sie bezprzewodowo ;)

6. FocusST

FocusST Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra tak jak myślałem, po podmianie modułu rf ze sprawnej konsoli wszystko działa także dziękuję za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum