1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 fat wymiana napędu DVD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MagiCarter, Listopad 5, 2012.

1. MagiCarter

MagiCarter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam pytanie odnośnie wymiany napędu w x360 fat (xenon). Mój obecny napęd już w zasadzie odmówił współpracy i zamierzam wymienić. Mam możliwość wziąć od brata sprawny napęd z uszkodzonej konsoli z rrod'em. Stary napęd nigdy nie był przerabiany ani tego nowego też nie zamierzam przerabiać. Nie wiem o co chodzi za bardzo z tymi kluczami itd więc proszę o przybliżenie mi tematu co do ewentualnych modyfikacji jakie bede musiał zastosować w drugim napędzie.

z góry dziękuje za odpowiedz

MagiCarter

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Po pierwsze napęd jaki zamieniasz musi być teraz taki sam. Nie można zamieniać napędów.
    A do nowego napędu musisz wgrać klucz ze starego napędu bo inaczej będzie ci tylko filmy DVD odtwarzał.
    Wejdź na stronę JungleFlasher i z działu download ściągnij Tutorial. Tam masz wszystko opisane. Bo wyciągnięcie i wgranie klucza do nowego napędu tak naprawdę nie różni się niczym od przeróbki konsoli tyle, że wgrywasz oryginalne oprogramowanie.

1 osoba to lubi.
  4. MagiCarter

MagiCarter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W sensie ze jak pierwszy jest benq to drugi tez ma byc benq tak?

5. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dokładnie tak musi być.

Wczytywanie...

Poleć forum