1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 - Filmy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Creeq, Grudzień 24, 2011.

1. Creeq

Creeq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Pobrałem sobie pewnien film .avi . Skonwertowałem go do DVD programem "ConvertXtoDVD 4" , wrzuciłem na pendrive'a , lecz Xbox nie wyszukuje mi tego filmu ( foldery widzi,lecz filmu brak :O ). Pliki mają nazwę i roszerzenie VIDEO_TS.VOB

Co z tym mogę zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    convertxtodvd zrobił ci gotowy obraz do wypalenia czy zwyczajnie wrzuciłeś katalogi video i audio ts do nagrywania ?

4. Creeq

Creeq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Program przerobił mi ten plik. Chciał aby nagrać,lecz ja anulowałem i wrzuciłem na pendrive'a.

Jest jakiś inny sposób na przerobienie filmu,aby xbox mi go czytał?

5. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Skonwertuj na WMV. Powinno śmigać.

6. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Aby film dvd działał musisz go wypalic na plyte dvd, samo wrzucenie plików na pendrive nic nie da, przekonwertuj do wmv lub puść avi za pomocą WMC

Wczytywanie...

Poleć forum