1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 fps gry

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Maxi178PL, Wrzesień 16, 2012.

1. Maxi178PL

Maxi178PL Banned Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    Moze trocche glupi temat, ale trtoche mnie to nie pokoi, czy to normalne? Mam x360 do monitora podlaczone, gdy gram to troche nie odczuwam plynnosci, nie, ze sie zacina, ale nie plynnosci, np. wrc demo najnowsze, dziwnie jakby malo fps, tak samo f1, gdy patrze Gp, to u nich plynnie, u mnie nie, co to moze powodować, mam jaspera, gdy gram z godzine, to jasper jest cieply, nie gorący, taki sobie chlodno-cieply można tak to nazwać, czyscilem cache to nie pomaga, może tutaj chodzi o pendrive? 16 gb toshiba[shit] ;d W Just cause 2 normalnie jakby bylo 25 fps, mw 3, black ops plynniutko 50 fps moim zdaniem :) Te gry nie, mirror's edge to samo wszystko demoki na pendrive ;p Inne demowki sleepin dogs, ktore testowalem chodza plynnie, te nie ;P

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maxi178PL

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
  4. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    wg. mnie wina leży po stronie pendrive na pewno i też po stronie Twojego wyczulonego oka na takie coś, ja mam HDD i GTA4 zainstalowane też się troszkę przycina i widzę to ale do tego trzeba przywyknąć, są to źle zoptymalizowane gry a takich jest trochę, teraz zacząłem grać w Brothers in Arms HH i też z HDD gram i widzę lekkie braki płynności ale to wina twórców gry bo np. takie Red Dead Redemption w którym grafika jest taka sama jak w GTA4 wyszło potem i już działa idealnie płynnie bo naprawili te błędy które w GTA4 wystąpiły i dokładnie zoptymalizowali grę to moja opinia ;)

5. Maxi178PL

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    Też tak mysle, chociaż moge sie mylić, taka mafia demówka na początku nie chodzi plynnie potem tak, a np. forza 4 plynniutko, alan wake plynniutko, f1 nie za bardzo :p Gdy gram z dala od monitora jest gitara, ale troche napisow nie widac, no trudno, dzieki za zainteresowanie :p GTA 4 to normalka, tez w niektorych miejcach spadaja fps, a o codzie to nie mowie, plynniutko jak nei wiem ;p

6. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    no bo forza i alan wake to gry z ms i nie mogą oni sobie pozwolić na złą optymalizację :) Mafia 2 to i w Full wersji lubi trochę FPS zgubić :)

7. Maxi178PL

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    No ok, czyli chyba jest ok, tragedia jest u mnie z wrc 3 ta demowka najnowsza, tak dziwnie zoptymalizowana jak kamera poruszam;-) Dzieki, to chyba martwić się nie musze, chociaz wydaje mi sie, ze lepiej gry chodza na xboxie np z yt gameplay'e niz na moim ;p

8. 4Fun

4Fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
  9. Maxi178PL

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    ?? Cali? . 20 wbudowany tuner

10. Border

Border Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    prostu niektóre gry są słabiej zoptymalizowane i to jest wina producentów a nie xboxa jedne gry będą płynnej działać a nie które mniej płynniej :)

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum