1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 frezz pes 2013

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szczepan5333, Marzec 9, 2013.

1. Szczepan5333

Szczepan5333 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Witam mój problem polega na tym że wczoraj ściągnąłem pesa 2013 demo i zaniepokoiły mnie frezzy 1 sekundowe.Moje pytanie jest takie czy to normalne czy może z moją konsolą jest coś nie tak dodam że wczoraj ściągnąłem też pes 2011 i takie same frezzy się dzieją ,inne gry działają w porządku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli masz takie zamrożenia ekranu nie tylko na jednej grze, to może być powód do zmartwień

EDIT: Widzisz, nie dajesz przecinków i źle zrozumiałem pytanie.
    Masz freez'y tylko na PES'ach , nie pomogę, bo akurat PES'ów nie mam :)

4. Szczepan5333

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    A no sorry pisane na szybko:p

Dodam że najczęściej taki frezz występuje przy dobieganiu do bramki ,czyściłem cache ,itp.

5. Szczepan5333

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Chyba już wiem co jest tego problem zrzuciłem pesa z dysku twardego na pen drive i scinek już nie ma ,więc winą tego problemu jest chyba dysk twardy.

I teraz następne pytanie jak wygląda sytuacja z gwarancją mam odnieśc ten dysk twardy do sklepu gdzie kupiłem konsole czy trzeba dzwonić do microsftu o gwarnacje??

Wczytywanie...

Poleć forum