1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 FTP

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ichigo16, Sierpień 10, 2015.

1. Ichigo16

Ichigo16 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam podpiąłem swojego x360 do pc bezpośrednio kablem ethernet następnie odpaliłem program FlashFXP 5 i połączenie nastąpiło jednak w ciągu 2-3 minut następuje disconnect pokazuje mi [14:53:38] [R] Błąd gniazda danych (10054): Połączenie zerwane przez drugą stronę i dalej już nie da się połączyć do momentu reboota konsoli

P.S Za każdym uruchomieniem konsoli musżę włączać w dashlaunch FTP niewiem czy to normalne jest czy nie

Ostatnia edycja: Sierpień 10, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum