Xbox 360- Gdzie trzymać?

Oski1919

Użytkownik
Użytkownik
Witam.Niedawno, bo wczoraj zakupiłem konsolę Xbox 360 Slim 4GB i nie wiem gdzie ją trzymać. tymczasowo leży obok starego TV, z każdej strony ma 0.5m wolnego miejsca, tyle wystarczy, czy więcej, prosiłbym o przybliżenie w wielkości.

Druga sprawa to ile dziennie grać na konsoli? Gry w jakie na razie gram to Red Dead Redemption, no i z kuzynem często zejdzie Fight night Champion.


Pozdrawiam.
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
Miejsca starczy a graj ile ci pasuje!
 

Oski1919

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki.
Jeszcze jedno; Mam zamiar podłączyć X'a do monitora (głośniki w monitorze). Czy wystarczy kabel VGA + przejściówka na chinch, czy jakoś tak? (Wejście do głośników wtyczka, AUX pisze).


Pozdrawiam
 

FoTi

Użytkownik
Użytkownik
Mój kolega podłączył tak jak ty opisujesz i wszystko działa dobrze. Głośniki wszystkie wysyłają dźwięk z xboxa, a obraz na monitorze jest bez zarzutu ;)
 

VenoVel

Użytkownik
Użytkownik
jesli nie masz wejscia hdmi to raczej inaczej nie podlaczysz a co do miejsca trzymania to najlepiej zeby klocek mial miejsce nad soba aby mogl pozbywac sie ciepla
 

Marcinek_Madrid

Świeżak
Świeżak
KABEL VGA XBOX 360 GOLD PLATED (1709390631) - Aukcje internetowe Allegro

Musisz kupić taki kabel i możesz śmiało podłączył do monitora z głośnikami. :)
 

AFT

Użytkownik
Użytkownik
W przypadku slima nie potrzeba jakoś dożo miejsca gdyż ta konsola posiada już niezłe chłodzenie...
 

neoandrew

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ogólnie starczy 10cm i żeby nie stał przy czymś ciepłym.
 

RajdeN

Użytkownik
Użytkownik
slin posiada wiatraczek w wygodniejszym miejscu niz reszta, wiec mozesz dosunac strone bez wiatraczka do czegos przy czym stoi, zostaw mu miejsce tylko w strone wiatraczka, jak mowisz ze z obu stron ma 0.5cm to 1cm mu wystarczy ;D
 

bartez1994

Użytkownik
Użytkownik
on napisał, że ma 0,5m miejsca nie 0,5 cm więc spokojnie wystarczy to miejsce a tak jak ty piszesz, że 1cm by wystarczył to śmieszne.
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
U mnie jest po 5 cm z każdej strony i jest git, gram bardzo długo jak już zasiądę (ostatnio 16 h bez odchodzenia).
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Spokojnie starczy 0,5m a nawet jeśli to slim wyje jak mu jest gorąco, tzn jakieś tam komunikaty wywala.
 

Oski1919

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki wszystkim za wypowiedzi.
Mam zamiar jutro jechać do miasta po kable (Na allegro wychodzi drogo z przesyłką). Nie wiecie w jakim sklepie mogę dostać takową przejściówkę? Dostęp:
Carrefour, Real, Media Expert, Mix elektronix(Ale tam już byłem).

Gdzie radzicie szukać?

Pozdrawiam.
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Kabla chińskiego czyli takiego od 7złdo 40-50zł , nie kupisz w żadnym sklepie , i nie polecam ci takich kabli bo to jest szajs jest to kable analogowy więc jakość kabla = jakość obrazu jak kupisz taki shit z allegro to możesz mieć efekt ducha , pasy , złe kolory itp , kup oryginał M$ lub BigBen są to dwa najlepsze kable jakie są dostępne na rynku cena ok 80-120zł ale warto dla jakości i spokoju na wiele lat
 

Oski1919

Użytkownik
Użytkownik
Czy trzeba aż taki drogi? Czytałem, że wiele osób sobie chwaliło te za 7-10zł.

Dlaczego nie dostanę takiego w sklepie?


Pozdrawiam.
 

Do góry Bottom