1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 germany edition

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez adamhood, Styczeń 16, 2010.

1. adamhood

adamhood Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Otóż psize tego posta z ciekawości, posiadam wersje xboxa 360 germany word cup 2006, jest w takiej obudowie z piłka i siatką bramki kupiłem ją w 2007 roku w niemczech data produkcji koniec 2006 wersja xenon, i mam takie pytanie czy ta wersja została jakoś ulepszona ? lepsze chłodzenie itp. poniważ dziwie się bo ma prawie 4 lata t mniej wiecej eksploatowana 3 godzinki dziennie (jak mnie nie ma w domu to bracia są hehe) i nie miałem z nią nigdy problemów tzn. po przeróbce w 2008 roku zawiesił się dwa razy na call of duty 4 a potem aż do tej pory ani razu, nigdy przegrzania nigdy roda co prawda nikt u nas nie gra hardkorowo po 10 godzin ale strasznie ludzie nazekają na te xenony, i właśnie mam pytanko czy to jakaś lepsza wersja ? możliwe? bo ostatnio nie gramy kurzy się od miesiąca i myśle o sprzedaży

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    nie, to najzwyklejszy xenon.

4. adamhood

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to czemu tak dlugo skubaniec trzyma?

5. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Cóż, nie pozostaje nic tylko się cieszyć :D

Żadnego konkretnego wytłumaczenia raczej nie ma, pewnie ma dobre warunki jeśli chodzi o temperaturę i stanowisko pracy. Po prostu użytkujesz go zgodnie z instrukcją, a przy odrobinie szczęścia wytrzyma długie lata :p

6. adamhood

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kumpel sie nie dawno pytał "to jeszcze ci trzyma ten xenonik" xbox stoi na biurku 20cm od sciany pionowo po bokach nie ma nic na nim stoi monitor, nie są to rewelacyjne warunki ale po grzejnikiem nie stoi, i naped samsunga też mi nie szwankuje kumpel miał xenon to naped mu wył jak cholera i co chwile było słychać takie jakby zgrzyty u mnie tego nie ma...to chyba go nie sprzedam zostawie sobie :D

7. Marcin*

Marcin* Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to gratululuje Ci konsoli tej konsoli :D

8. bodziek93

bodziek93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    T y s i e t a k n i e CIESZ :D Bo jeszcze wykraczesz z tej podnietki lepiej, odpukaj w drewno niemalowane. Mozliwe ze jest jakies lepsze wykonanie. Ostatnio wyszla Super ELITE z obrazkami MW 2 Ona ma duzo wiecej GB dysku chyba 250.

9. adamhood

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no dzięęki a warto go sprzedać dysk 20gb pad bezprzewodowy kabel component zasilacz pudelko org, przerobka (nie wiem jaka ale działa wszystko bez patchowania tylko online grać nie można), zasilacz 203 i kupić jaspera arcade ?

10. bodziek93

bodziek93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ale po co chcesz sprzedawac jak konsola sie swieci jak ta lala?

11. adamhood

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no ten może w każdej chwili paść, a tak to mam gwarke no i wejście hdmi

12. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Jeżeli stoi na nim monitor to xbox nie stoi a leży ;P i nie pion a poziom ;P Jak masz jakiegoś kupca po dobrej cenie to opylaj i kup se nówkę ;] a jak za grosze to nie warto sprzedawać tylko grac aż padnie ;]

13. adamhood

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sorki przeoczenie faktycznie poziom, no planowałem z 400zł za niego wychaczyć opłaca się?

Wczytywanie...

Poleć forum