1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 gold nie można pobrać darmowej gry Just Cause 2

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Slawek Słowik, Czerwiec 2, 2015.

1. Slawek Słowik

Slawek Słowik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wyskakuje taki komunikat.Robiłem już wiele czynności niestety żadne nie pomagają z grą F1 jak pobierałem nie miałem problemu.Pisać co sądzicie

Przepraszamy, coś poszło nie tak. Ta funkcja nie jest dostępna dla twojego regionu, plik jest uszkodzony, lub nie możemy rozpoznać formatu. Aby uzyskać więcej informacji , odszukaj kod stanu 80150017 w witryniewww.xbox.com/errorhelp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maksiuuxd

Maksiuuxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zmień region na Polska.

4. Slawek Słowik

Slawek Słowik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam zmieniony region na Polskę już to robiłem kilka razy czyściłem pamięc podręczną na nowo pobierałem profil i nic

5. Wns1337

Wns1337 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. Fixxxer1

Fixxxer1 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Mińsk Maz
    Spróbuj za kilka dni, ja też mam takie problemy na początku miesiąca z grami z Golda. Później jest ok.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum