Xbox 360 + gorszy laptop czy tylko dobry laptop?

shifty102

Banned
Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Nie wiem co wybrać, czy dobrego laptopa do wszystkiego czy konsole z gorszym laptopem tylko do internetu, pracy, muzyki czy filmów, a X'a do gier? Wiem że na Xboxie nie muszę się obawiać, że jakaś gra mi nie pójdzie bo mam sprzęt za słaby czy coś. Więc? :)

Do moderatorów: Jeżeli zły dział proszę przenieść ;)
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dobry laptop:
Pograsz w wiecej typow gier *strategie itp.*
Może się przydać w przyszłości do czegoś innego.

Słaby laptop+xbox:
Pograsz bez zastanowien o sprzet.
Pograsz nawet w 4 osoby.
Laptop nie przyda się do niczego wiecej niz internet i starsze gry.
 

chudyosw2

Użytkownik
Użytkownik
Hmmmm,

Trudny wybór. A tego słabszego laptopa za ile bierzesz ?

Ogólnie to Ci radze kupić nowy PC tak do 2000zł (złóż sobie) ja taki mam i nie ma **** we wsi ;]
 

shifty102

Banned
Użytkownik
Słabszy laptop, tzn nie notebook tylko netbook. Do neta, MSI za 1200zł. No i konsole Premium/Elite licze do 1000zł. Teraz mam Toshibe A500-13c i Acera 5737z :p

Laptop ma mi służyć do internetu, słuchania muzyki, pracy. Więc chyba będzie dobry wybór kupić x'a + laptopa?
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
netbook?? do codziennego użytkowania ?? chyba zwariowałeś.

Sam miałem taki problem 2 lata temu. Wybrałem lepszy laptop. Dziś wiem ze to był zły wybór. Dobry laptop oznacza "mocna karta graficzna" mocna karta graficzna oznacza wyższa temperatur, a wyższa temperatura oznacza większa awaryjność całego komputera.

Lepiej kupić coś słabszego , najlepiej z zintegrowany układem graficznym i do tego dobry SERWIS !!

PS warto tez mieć w laptopie wyjście DVI/HDMI
 

shifty102

Banned
Użytkownik
No to mowie o laptopie. 1gb ram, zintegrowana grafa, 160gb dysk. Wifi, BT, kamerka + system = 1200zł + xbox :D
 

only

Użytkownik
Użytkownik
Za laptop do gier trzeba zabulić minimum 4000 zł. I to jest naprawde zaniżona cena.
 

Do góry Bottom