1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 - Gra zdrapka proszę o pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marcin5747, Grudzień 24, 2012.

1. Marcin5747

Marcin5747 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, rodzice sprawili mi dzisiaj prezent w postaci nowej Xbox 360 250gb Slim, wraz z grą Forza motorsport 4 oraz Wiedźmin2 w formie zdrapki.
    Mam problem z grą zdrapką ponieważ nie wiem gdzie wpisać klucz aby ją ściągnąć. założyłem konto na xbox live i zalogowałem sie na konsoli ale po wciśnięciu loga xboxa na padzie nie mam opcji "Marketplace". W zakładce "Gry i aplikacje" gdy klikam w "wymień kod" i wpisuję kod do ściągnięcia gry wyskakuje napis że kod nieprawidłowy. Zdrapka nie była zdrapywana przez nikogo innego niż przeze mnie, a konsola była zaplombowana. Błagam o pomoc !

2. Lotnik421 Xbox One

3. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Odp: Xbox 360 - Gra zdrapka proszę o pomoc

Wciskasz logo xbox, dajesz w lewo i masz wymień kod;-)

Wytapane z XPERII;-)

4. Marcin5747

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak tylko że wtedy wyskakuje informacje że " Wprowadzony kod nie jest prawidłowy. Wprowadź prawidłowy kod." Dodam że gra jest w języku angielskim, potrzebuję angielskie konto?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała

Noe myl np o.z.0. Jeeli dobrze wpisane musisz dzwonic do microsoft

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

6. Marcin5747

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A dokładniej gdzie muszę zadzwonić? Niestety mój angielski kuleje jeśli chodzi o wymowę i nie dam rady z kimś porozmawiać po angielsku. Mam przedstawić tą sytuację tak jak tutaj w temacie?

7. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.

Zobacz czy czegoś źle nie wpisujesz czy zamiast zera nie wpisujesz o itp.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

8. Marcin5747

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wszystko poprawnie wpisuję, jeszcze ślepy nie jestem :(..

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała

No to tylko infolinia. Rozmawiasz po polsku strona xbox.com

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

10. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka

Najlepiej zamów rozmowę, oddzwaniaja w ciągu minuty i 0 kosztów;-)

Wytapane z XPERII;-)

11. Marcin5747

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, odbyło się bez dzwonienia do Microsoftu :).

Rozwiązanie dla pokolenia:
    Jeśli macie taki sam problem z kodem, konsola informuje że kod jest nieprawidłowy, to musicie sprawdzić czy swoje konto Xbox Live macie założone na Polskę, bo sam miałem konto powiązanie z Nowym Jorkiem, po usunięciu konta i założeniu nowego na nasz kraj kod działa :). Wiedźmin pobrał się akurat w 88%. Pozdrawiam !

12. sprej

sprej Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kępie Zaleszańskie
    Witam. Mam taki sam problem, kupiłem grę w formie zdrapki, dostałem KOD. Wpisuje go w 'Wymień kod" na konsoli lub stronie i dostaje informacje ze kod jest nieprawidłowy. Konto zakładałem na pewno na Polskę, choć gdzie to dokładnie sprawdzić ?. Nie chce tworzyć nowego profilu, aby mi nie przepadły osiągnięcia. Proszę o pilną pomoc. Ktoś może na priv pomoże, moje gg: 4608063. Pozdrawiam.

Dokładnie z tej aukcji: GEARS OF WAR 2 XBOX 360 4CONSOLE! WYS. @ EKSPRESS! (2922529053) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

edit:

Dodam, że otworzyłem drugie konto, z lokalizacją "Wielka Brytania" i dalej kod nie prawidłowy, dostałem zły kod czy jeszcze są jakieś sposoby ?

13. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    kod powinien mieć 25 liter/cyfr ...posiada tyle?

14. sprej

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kępie Zaleszańskie
    Tak posiada 25 cyfr, dokładnie wygląda XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX. Myślec, że sprzedawca jest pewny, tylko chciałem to dzisiaj rozwiązać, a maila w tej sprawie od nich jak dostane to dopiero jutro. I nie wiem czy dostałem przez przypadek zły kod, czy coś mam w opcjach konta pomieszane, że nie wchodzi :/.

15. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    na pewno dobrze wpisujesz...?! pewnie sprawdzałeś juz kilka razy ... co do opcji konta nic z tych rzeczy kod powinien wejsc. (Kupowałem od nich-4CONSOLE Crysis2 także w formie zdrapki i wszystko poszło bez problemu)
    btw. też mam zamiar zakupić gears of war 2 w formie zdrapki - kiedyś mialem gre w pudelku i odsprzedalem ale chetnie bym do niej wrócił .

16. sprej

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kępie Zaleszańskie
    Wpisywałem ten kod już chyba z 20 razy, na konsoli i na stronie, metodą kopiuj-wklej, lub przepisując po kolei znaki. Napisałem do nich od wczoraj wieczora 2 maile i na razie czekam na odp. Denerwuje mnie tylko to, że na aukcji pisało expresowa wysyłka na maila, zależało mi na czasie, ponieważ miałem dzień wolny od pracy, kupiłem klucz o 10 rano, a maila z kluczem dostałem po 19 (sklep czynny od 10-19). Na dodatek klucz nie działa, mija kolejny dzień i nic. Po prostu co nagle to po diable, myślę ze wyjaśnię sprawę ze sprzedającym, bo po komentarzach wychodzi ze jest ok. Jakbym wiedział, że tak będzie kupiłbym normalnie gre w pudełku, po prostu nie chciałem czekać 2-3 dni aż dojdzie, tylko zagrać w ten sam dzień :/. Mam nadzieje tylko, że dzisiaj coś sie ruszy w tej sprawie i ktoś od nich mi odpowie na maila..

Dla ścisłości dostałem kod w wersji pisanej, nie jako skan zdrapki, więc możliwe, że przepisując mi ten klucz na maila gość się pomylił.

Wczytywanie...

Poleć forum