1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 granie online

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tetuni, Grudzień 28, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Tetuni

Tetuni Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czolem mam pare pytan dotyczacych gry na xbox live na przerobionej konsoli a wiec kupilem xboxa 360 i byl juz przerobiony z najnowyszl LT 3.0 bodajze i moje pytania sa nastepujace:
    1. Czy po wykupieniu xbox gold moge pograc na pirackich wersjach gier online
    2. Czy jesli dostane bana za pirata to blokuje mi mozliwosc gry Single i online czy tylko online i czy po banie moge grac na piratach czy mi cofa przerobke
    3. Jakie jest prawdopodobienstwo ze mnie wykryja i zbanuja czy w tej chwili maja ta gdzies i tylko trzepia kasiore z xbox gold nie banujac piratow
    z gory dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    1. Tak możesz pograć.
    2.Nic nie cofa... Blokuje tylko dostęp do gry online!
    3. Nikt Ci nie powie kiedy i za co dostaniesz bana...

4. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    1.Możesz grać
    2.Nie będziesz mógł grać online , offline będziesz mógł :)
    3.Jeżeli dobrze wypalasz gry i nie grasz przed premierą to są małe szanse ale zawsze są .

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum