1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Gry Arcade - Pytanie dotyczące "Triala"

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Fabiosek1, Kwiecień 13, 2014.

1. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Siemka mam pewne pytanie. Mianowicie przez Xbox Live jest parę gier (arcade) oznaczonych jako demo bądź jako trial czyli pełna wersja czasowa. Dajmy na to Rayman 3 HD waga pełnej wersji jest taka sama jak trialu. Trial to pewnie max godzina a moje pytanie to czy jest sposób na jego wydłużenie. Czytałem gdzieś, że wystarczy grać offline ale wole się upewnić. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    trial to nic innego jak demo - dostępnych jest kilka(jeden czy dwa) wybranych poziomów- nie ma ograniczeń czasowych

4. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie ma takiej opcji. Albo rgh albo kupujesz.

5. Fabiosek1

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Co do tych poziomów.. Gra ogólnie zajmuje 1.95GB nawet pełna wersja to po co by pobierać tyle na 2 poziomy, które nawet tyle nie zajmują?:D Żeby nie robić kolejnego tematu to zapytam jeszcze o to jak grać w gry z xbox 1? Da się jakoś darmowo pobrać bez przeróbek? Mam Xbox 360 Slima z dyskiem 120gb.

6. Peter007

Peter007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opoczno
    Trial to wersja, która działa przez okreslony czas (np. 30 dni) lub ilość uruchomień gry (np. 3 starty). Jest to pełna wersja i nie ma nic wspólnego z wersją demo, która jest po prostu DEMOnstracją ograniczoną finalnego produktu

7. Fabiosek1

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Ja rozumiem tą różnicę między trialem a demo dlatego zdziwiła mnie wypowiedź kolegów wyżej. Pytałem tylko czy da się to jakoś minąć :D Przykładowo na kompie robiło się cracka do konsoli chyba pozostaje tylko właśnie ta przeróbka choć może jest i coś innego.

8. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To nie pc, rgh lub kupujesz. Rgh to taki crack:)

9. Fabiosek1

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Dobra uznajmy to za temat zamknięty. Natomiast odnośnie drugiego pytania to co z tymi grami z xboxa 1? Jest sporo fajnych gierek jak pisałem mam dysk twardy więc co trzeba żeby odpalić można je jakoś pobrać czy też trzeba mieć przeróbkę?

10. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    RGH albo kupić grę z pierwszego xbox'a - pudełkowa

Wczytywanie...

Poleć forum